Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Śnieżny Golem

1423strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Śnieżny Golem
120px-Snow Golem trans.png
Golem
Imię: Śnieżny Golem
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznany
Rasa: Śnieżny Golem
Zajęcie\Praca: Zbieranie Owoców
Rodzina: Nieznana
Głosu Użyczył: Pendtleton Ward (we wszystkich wersjach językowych)

Śnieżny Golem to główny bohater odcinka "Dziękuję". Wiedzie ciche i spokojne życie na swojej śnieżnej farmie. Jego pożywieniem są żołędzie i gruszki. W tym odcinku znajduje Szczeniaka Ognistych Wilków, którym się opiekuje przez noc po czym oddaje go rodzinie. Śnieżny Golem występuje także w Pilocie oraz odcinku Więźniowie Miłości kiedy Finn i Jake przypadkowo niszczą mu głowę zjeżdżając na śniegu.

OsobowośćEdytuj

W odcinku Dziękuję początkowo wydaje jedynie krótkie wzdechnięcia i jęki, jednak pod koniec odcinka mówi z małymi przerwami między słowami "Bardzo mi ciebie brakowało". Zaprzyjaźnił się ze szczeniakiem ognistych wilków. Jake mówił, że Śnieżne Golemy i Ogniste Wilki się nie znoszą, ale oni byli tego całkowitym przeciwieństwem. Także w tym odcinku, omija on Finna i Jake'a gdy walczą z Lodowym Królem w niezniszczalnej zbroi, prawdopodobnie dlatego, że bał się, iż będą oni chcieli się z nim zaprzyjaźnić a on chciał wieść spokojne i samotne życie.

UmiejętnościEdytuj

Śnieżny Golem potrafi zniekształcić każdą część swojego ciała. Gdy się topi robi się coraz mniejszy, jednak potrafi odbudować się używając śniegu.


Adventure Time - Thank You - Snow Golem's Song (WITH LYRICS)00:41

Adventure Time - Thank You - Snow Golem's Song (WITH LYRICS)

Piosenka Śnieżnego Golema

CiekawostkiEdytuj

  • Dom Śnieżnego Golema jest uderzająco podobny do domu Alternatywnego Finna z odcinków "Finn the Human" i "Jake the Dog". Możliwe, że to ten sam dom, tylko w innych równoległych wszechświatach.

Więcej w Fandom

Losowa wiki