Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

7718

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

7718
Seven (1).png
7718
Imie: 7718
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznane
Zajęcie/Praca: Sprzedaż świec w Krainie Ooo
Debiut: Walnuts & Rain
7718 (Bill) jest niedźwiedziem, który pojawia się w odcinku "Orzechy i deszcz".

HistoriaEdytuj

W przeszłości był sprzedawcą, który specjalizował się w sprzedaży świec i kart do gry. Pewnego razu, gdy wybrał się do Słodkiego Królestwa swoim powozem, jego koń wystraszył się się i wpadł do dziury. Billowi udało się zrobić spadochron, lecz dół był bardzo głęboki. Niedźwiedź przeżył i wyrył swoje imię na pokładzie w drewnie, żeby go nie zapomnieć, jednak czytał je do góry nogami.

W odcinku "Orzechy i deszczJake wpadł w ten sam otwór i wylądował na jednym z jego spadochronów.

7718 zamieszkuje obecnie Królestwo Traw.

Wygląd Edytuj

Bill jest średniej wysokości, trochę wychudzonym misiem. Ma okrągłą twarz, duże uszy i wielkie oczy. Jego futro ma brązowy kolor, tylko pyszczek jest jaśniejszy. W jedynym odcinku, w którym się pojawił, nosił naszyjnik z kawałkiem orzecha włoskiego.

Osobowość Edytuj

Bill jest bardzo przyjazny, jak widać w odcinku "Orzechy i deszcz". Gdy Jake wpadł do tego samego otworu, co on, zaprzyjaźnił się z nim i grali razem w karty. Oznacza to, że był bardzo samotny. Jest on spokojny, inteligentny, opiekuńczy i świetny w udzielaniu porad. Lubi rapować, grać w karty i jeść hot-dogi.

CiekawostkiEdytuj

  • Jego imię to tak naprawdę Bill, jednak miś czytał je do góry nogami.
  • Przypomina Imprezowe Misie.
  • Nazwa 7718 to od tyłu napisane z cyfr imię Bill.

Galeria Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki