FANDOM


7718
Seven (1).png
7718
Imie: 7718
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieznane
Zajęcie/Praca: Sprzedaż świec w Krainie Ooo
Debiut: Orzechy i deszcz
7718 (Bill) jest niedźwiedziem, który pojawia się w odcinku „Orzechy i deszcz.

HistoriaEdytuj

W przeszłości był sprzedawcą, który specjalizował się w sprzedaży świec i kart do gry. Pewnego razu, gdy wybrał się do Słodkiego Królestwa swoim powozem, jego koń wystraszył się się i wpadł do dziury. Billowi udało się zrobić spadochron, lecz dół był bardzo głęboki. Niedźwiedź przeżył i wyrył swoje imię na pokładzie w drewnie, żeby go nie zapomnieć, jednak czytał je do góry nogami.

W odcinku „Orzechy i deszcz” Jake wpadł w ten sam otwór i wylądował na jednym z jego spadochronów.

7718 zamieszkuje obecnie Królestwo Traw.

Wygląd Edytuj

Bill jest średniej wysokości, trochę wychudzonym misiem. Ma okrągłą twarz, duże uszy i wielkie oczy. Jego futro ma brązowy kolor, tylko pyszczek jest jaśniejszy. W jedynym odcinku, w którym się pojawił, nosił naszyjnik z kawałkiem orzecha włoskiego.

Osobowość Edytuj

Bill jest bardzo przyjazny, jak widać w odcinku „Orzechy i deszcz”. Gdy Jake wpadł do tego samego otworu, co on, zaprzyjaźnił się z nim i grali razem w karty. Oznacza to, że był bardzo samotny. Jest on spokojny, inteligentny, opiekuńczy i świetny w udzielaniu porad. Lubi rapować, grać w karty i jeść hot-dogi.

CiekawostkiEdytuj

  • Jego imię to tak naprawdę Bill, jednak miś czytał je do góry nogami.
  • Przypomina Imprezowe Misie.
  • Nazwa 7718 to od tyłu napisane z cyfr imię Bill.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki