Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Alternatywna Marcelina

1506stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Alternatywna Marcelina
FarmworldMarcy-1-.png
Imię: Marcelina Abadeer (alternatywna)
Płeć: Kobieta
Wiek: +1000
Rasa: Pół-demon (później zmutowany szkielet)
Zajęcia/Praca: Pilnowanie szkieletu Simona Petrikova i Lodowej Korony
Wystąpienia Finn the Human

Jake the Dog

 Alternatywna Marcelina jest z wymiaru, w którym Król Zły nigdy by nie istniał. Przez ciągłe pilnowanie szkieletu Simona Petrikova nie stała się wampirem, tylko pozostała pół-demonem. Ostatecznie staje się zmutowanym szkieletem, po tym jak wpadła do zielonej cieczy.

Wygląd

W przeciwieństwie do zwykłej Marceliny, starzenie zmieniło jej wygląd fizyczny. Wiekszość jej szaro-niebieskiej skóry jest pomarszczona. Oczy są pełniejsze i większe od odpowiednika. Ma na sobie brązowy płaszcz i kapelusz, wraz z długimi czarnymi włosami. W rękach trzyma karabin laserowy, jednak alternatywa go nie używa, prawdopodobnie jest uszkodzony albo nie wie jak się nim posługiwać.

Ciekawostki

  • Ma na sobie spodnie i buty Marceliny z odcinka "Eksmisja".
  • Alternatywna Marcelina najprawdopodobniej zestarzała się, gdyż nie ukąsił jej wampir, a jako półdemon nie ma mocy wiecznej młodości.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki