Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Alternatywna Marcelina

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Alternatywna Marcelina
FarmworldMarcy-1-.png
Imię: Marcelina Abadeer (alternatywna)
Płeć: Kobieta
Wiek: +1000
Rasa: Pół-demon (później zmutowany szkielet)
Zajęcia/Praca: Pilnowanie szkieletu Simona Petrikova i Lodowej Korony
Wystąpienia Finn the Human

Jake the Dog

 Alternatywna Marcelina jest z wymiaru, w którym Król Zły nigdy by nie istniał. Przez ciągłe pilnowanie szkieletu Simona Petrikova nie stała się wampirem, tylko pozostała pół-demonem. Ostatecznie staje się zmutowanym szkieletem, po tym jak wpadła do zielonej cieczy.

Wygląd

W przeciwieństwie do zwykłej Marceliny, starzenie zmieniło jej wygląd fizyczny. Wiekszość jej szaro-niebieskiej skóry jest pomarszczona. Oczy są pełniejsze i większe od odpowiednika. Ma na sobie brązowy płaszcz i kapelusz, wraz z długimi czarnymi włosami. W rękach trzyma karabin laserowy, jednak alternatywa go nie używa, prawdopodobnie jest uszkodzony albo nie wie jak się nim posługiwać.

Ciekawostki

  • Ma na sobie spodnie i buty Marceliny z odcinka "Eksmisja".
  • Alternatywna Marcelina najprawdopodobniej zestarzała się, gdyż nie ukąsił jej wampir, a jako półdemon nie ma mocy wiecznej młodości.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki