Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Arbuz Staszek i jego rodzina

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Arbuz Staszek i Jego Rodzina
Stanley-1-.png
Imiona Staszek (reszta nieznana)
Płcie Mężczyźni i Kobiety
Wiek Nieznany
Rasa Owoce
Zajęcie\Praca Nieznane
Skład Rodziny Arbuz Staszek (prawd.ojciec),Drugi Arbuz (prawd.matka),

Banan, Ananas,Gruszka, Pianki i Parówki (prawd.dzieci)

Miejsce Zamieszkania w lesie, Niedaleko legowiska Mamy Brzęczka, i Skalnego królestwa
Głos ---BRAK----

Arbuz Staszek i jego rodzina występują na początku odcinka "Śmierć w Rozkwicie" oraz "Brzęczek (Odcinek)". Zostali uratowani przez Finn'a i Jake'a przed spłonięciem. Jake powiedział że są już znowu bezpieczni co oznaczało, że już wcześniej bohaterowie ich ratowali. Razem z rodzinką Staszek mieszka niedaleko Skalistego Królestwa, w małym domku podobnym do domku Słoniczki. Jake twierdzi że ,jak na Arbuza Staszek wpada bardzo często w tarapaty.

Wygląd

Staszek to prawdopodobnie głowa rodziny. Jest arbuzem. Jego żona to arbuz. Ma on jeszcze dzieci : banana, ananasa, gruszkę ,kilkanaście parówek i kilka pianek.

Charakter

O rodzinie Staszka nic nie wiadomo. Staszek bardzo łatwo popada w kłopoty gdyż Jake powiedział do niego, że jak na arbuza wpada w tarapaty zbyt często. Staszek jest także naukowcem, ponieważ był na konferencji naukowej z Królewną Balonową (lub to ona była u niego) w Odcinku Śmierć w Rozkwicie.

Odcinki

Występowanie w Odcinkach

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki