Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Bąbelek

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Bąbelek
S5e17 Bubble.png
Nazwa: Bąbelek
Płeć: mężczyzna (?)
Zajęcie/Praca: Bycie bąbelkiem/Szukanie swojego powołania
Debiut: BMO Lost

Bąbelek wystąpił w odcinku BMO Lost. BMO spotkał go w drodze do domu, kiedy spadł z gniazda wielkiego ptaka. Bąbelek myślał, że życie nie ma sensu. Chciał znaleźć swoje powołanie. W drodze do domu BMO zaproponował mu, że zamieszka z nim Jake'em i Finnem. Kiedy spotykają Sparkle, Bąbelek nazywa go, ale to nie przypada do gustu BMO. Bąbelek pod koniec odcinka oświadcza się BMO, a ten przyjmuje jego propozycje. Kiedy Jake przychodzi otworzyć im dom, widząc bąbelka przekłuwa go palcem. Bąbelek jest szczęśliwy, bo znalazł swoje powołanie... bycie powietrzem. Mówił też BMO, że będzie z nim zawsze i wszędzie. Tylko BMO słyszał bąbelka.

Wygląd Zewnętrzny

Bąbelek to zwykły bąbelek. Mały i okrągły, był ledwo dostrzegalny.

Cechy charakteru

Nie miał wiary w siebie i chciał znaleźć swoje powołanie. Zakochał się w BMO co świadczy o tym że jest uczuciowy. Bąbelek był bardzo rozumny jak na bąbelka oraz był miłym przyjacielem.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki