Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

BRCR

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

BRCR
150px-Neptr.png
Imię BRCR
Płeć Jako że jest robotem nie można tego ustalić, jednakże wyraża się w rodzaju męskim
Wiek 2-3 lata
Rasa Robot
Zajęcia/Praca Rzucanie ciastami
Rodzina Finn (Stwórca, Projektant, Ojciec)
Lodowy Król (Zasilił go swoją mocą, więc uważa się za drugiego Ojca)

BRCR (fonetyczna wymowa Bercer, w oryginale NEPTR, tłumaczy się: Bezustannie Rzucający Ciastkami Robot) jest rzucającym ciastami robotem, stworzonym przez Finn'a w odcinku Czym Jest Życie?. Powód jego stworzenia to chęć Finn'a do zrekompensowania się w żartach na Jake'u. Nazywa Finn'a "Twórcą". Został ożywiony, gdy Finn ze złości wyrzucił go na deszcz i uderzył w niego piorun. To spowodowało, że naładował się i ożył. Finn zabrał go do pałacu Lodowego Króla, by poprzez użycie lodowych piorunów zwiększyć jego funkcjonalność. Kiedy został uderzony przez jeden z piorunów, połowa jego osobowości zmieniła się w tą, którą posiada Lodowy Król, jednak został naładowany i był w pełni funkcjonalny. Niedługo potem, pokonał Lodowego króla i zaczął bez końca rzucać ciastami w Jake'a. Powraca w odcinku Gorący Dotyk, gdzie przypadkowo zostaje odnaleziony, po tym jak chował się 15 miesięcy, 4 dni i 9 godzin w zabawie w chowanego, o której Jake i Finn już dawno zapomnieli. Pomógł w budowaniu super-zbroi, która była potrzebna, by zbliżyć się do Ogniowej Królewny. Po raz kolejny powraca w odcinku Mystery Dungeon, gdzie został uprowadzony przez Lodowego Króla. Ciągle próbował mu wytłumaczyć, że jest jego synem.

Ciekawostki

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki