Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Bałwany

1506stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Bałwany
Snow Men in Tree Fort.jpg
Nazwa: Bałwany
Płeć: Nieznana
Wiek: Nieznany
Rasa: Śnieżne Stworzenia
Rodzina: Nieznana
Zajęcia/Praca: Służenie swemu panu
Debiut Sekretne taśmy cz. II
Bałwany to istoty, które zostały ożywione przez Lodowego Króla w odcinku „Sekretne taśmy cz.II”. Stworzył je po to, aby zaatakowały Domek na Drzewie i powstrzymały FinnaJake'a oraz BMO przed oglądaniem taśm. Lodowy Król nazwał jednego z nich „Czerwony Nos”, ponieważ jabłko wbiło się w jego twarz i przypominał Rudolfa, czerwononosego renifera, jednak jabłko spadło z niego i sam założył je na swój nos. Kiedy wdarły się do domu głównych bohaterów, zabrały kostki lodu z zamrażarki. Lodowy Król wyczarował również kilka w odcinku „Princess Potluck”, by wzbudzić zazdrość u królewien.

Wygląd Zewnętrzny

Wyglądają jak zwyczajne bałwany, z wyjątkiem braku nosa i tego, że ich ręce są ze śniegu, zamiast z patyków. Są zrobione z trzech śnieżnych kul. Poruszają się przez drobne skoki, ponieważ nie mają nóg oraz palców.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki