Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Bałwany

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Bałwany
Snow Men in Tree Fort.jpg
Nazwa: Bałwany
Płeć: Nieznana
Wiek: Nieznany
Rasa: Śnieżne Stworzenia
Rodzina: Nieznana
Zajęcia/Praca: Służenie swemu panu
Debiut Sekretne taśmy cz. II
Bałwany to istoty, które zostały ożywione przez Lodowego Króla w odcinku „Sekretne taśmy cz.II”. Stworzył je po to, aby zaatakowały Domek na Drzewie i powstrzymały FinnaJake'a oraz BMO przed oglądaniem taśm. Lodowy Król nazwał jednego z nich „Czerwony Nos”, ponieważ jabłko wbiło się w jego twarz i przypominał Rudolfa, czerwononosego renifera, jednak jabłko spadło z niego i sam założył je na swój nos. Kiedy wdarły się do domu głównych bohaterów, zabrały kostki lodu z zamrażarki. Lodowy Król wyczarował również kilka w odcinku „Princess Potluck”, by wzbudzić zazdrość u królewien.

Wygląd Zewnętrzny

Wyglądają jak zwyczajne bałwany, z wyjątkiem braku nosa i tego, że ich ręce są ze śniegu, zamiast z patyków. Są zrobione z trzech śnieżnych kul. Poruszają się przez drobne skoki, ponieważ nie mają nóg oraz palców.

Więcej w Fandom

Losowa wiki