Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Balony

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Balony
275px-Ballons.png
Balony
Nazwa: Balony
Płeć: Mężczyźni (?)
Wiek: Nieznane
Rasa: Balony
Zajęcia/Praca: Robienie kawałów, transport
Rodzina: Nieznane

Balony po raz pierwszy występują w odcinku "Ricardio - Człowiek Serce". Widać je obok napisu "Party Time!", który pojawia się po słowach Balonowej Królewny, w których mówi o planach urządzenia przyjęcia. Większą rolę odgrywają w odcinku "Czym Jest Życie?", gdzie były środkiem transportu dla Finna. Zostają wtedy nazwane strasznie złośliwymi oraz dowcipnymi. Jeden z nich twierdził, że ukradł portfela Finna, co jest dziwne, ponieważ Balony nie mają rąk. Pojawiły się też w odcinku "Książę", w momencie, gdy Finn rzucił butelką eliksiru w zamek.

Wygląd

Balony mają różne kolory: żółty, zielony, pomarańczowy, niebieski, różowy i fioletowy. Wszystkie są tego samego kształtu. Wyjątkiem jest Wściekły Balon, który jest szary, ma ciągły grymas na twarzy, białe oczy, długi nos i cały czas jest wściekły.

Występowanie w Odcinkach

Ciekawostki

  • Kiedyś ukradły portfel Finna, chociaż nie mają rąk.
  • Balony mają przysięgę z Finnem.
  • Marzą o tym by zginąć poprzez pęknięcie po odleceniu na dużą wysokość (?).

Cytaty

Mam jego Portfel! Hahahah!

Czym Jest Życie?

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki