Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Biznesmeni

1424strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Biznesmeni
Buisness Man.png
Imiona: Nieznane
Płeć: Mężczyźni
Wiek: +1000 (?)
Zajęcie/Praca: Biznes
Debiut: Pora na Biznes

Biznesmeni wystąpili w odcinku Pora na Biznes. Nie pamiętali nic z poprzedniego życia, ponieważ byli aż tak długo zamrożeni. Finn i Jake znaleźli ich w dużym lodowcu. Możemy sugerować, że są to ludzie, którzy żyli około 1000 lat temu i w skutek zamrożenia ocaleli Wielką Wojnę Grzybów.

Wygląd

To osoby, które mają lekko zielonkawy odcień twarzy. Są wzrostu Finna. Zostali zamrożeni, dlatego na ich policzkach i czołach widać pęcherze. Noszą czarne garnitury. Wszyscy czterej biznesmeni są tak samo uczesani. Jeden z biznesmenów ma inny kolor krawatu niż pozostali. Może to nam sugerować, że biznesmen z czerwonym krawatem - tym odmiennym - jest ich szefem.

Cechy charakteru

Jedynym ich celem było zajmowanie się biznesem. Nie obchodziło ich to, że ktoś nie będzie szczęśliwy, ważna była wydajność.

Występowanie w Odcinkach

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki