FANDOM


Animowana bajka pod tytułem "Adventure time" wzbudza oburzenie ze strony rodziców dzieci które to oglądają. Zacznijmy od tego iż nikt nie każe oglądać tej bajki dla dzieci bez pozwolenia rodziców, mimo jest ona puszczana na CN (Cartoon Network) który wegług mnie jest programem dla młodzieży/nastolatków, a nie dzieci w wieku 4-10 lat. Rodzice powinni być winni sami sobie ponieważ nie dopilnowali dziecka, odpowiedzialny rodzic powinien zapoznać się z serialem oraz programem telewizyjnym, który ogląda dziecko i samemu wywnioskować czy wyraża zgodę na oglądanie. Taki mały hejt na rodziców. Co do serialu zgodzę się z tym, że pojawiają się w nim sceny wulgaryzmu, przemocy i sexu, Na przykład gdy Jake mówi "Ja nie jestem słodki tylko sexi". Co ciekawe bajka i tak jest już ocenzurowana by być puszczanym na CN. Wiele scen, a nawet odcinków zostało usuniętych lub też zmienionych przez KRRIT. Odcinki, które nie zawierają cenzury trudno jest znaleźć za co daje wielki minus! Wiem, że jest już wiele artykułów ale chcę napisać coś od siebie, od osoby w nastoletnim wieku.
Christmas-Adventure-Time-Wide-Wallpapers-HD.jpg

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki