FANDOM


Robimy opowiadanie zbiorowe? Każdy napisze po kilka zdań i zobaczymy co wyjdzie :) Ja zacznę:

 -Zabiję cię smoku!- krzyknął Finn. Już od kilku godzin walczył z bestią. W dodatku nikt nie mógł mu pomóc, bo Jake akurat był w domu Panny Jednorożek. Pomimo wszelkich starań nie szło mu najlepiej. Smok był naprawdę potężny. Słychać był tylko świst przecinanego mieczem powietrza (zakładamy, że akcja dzieje się przed odcinkiem "Escape From The Citadel" :)) i ryki smoka. Nagle potwór zionął ogniem. Finn zrobił kilka kroków w tył, nie zauwarzając, że niebezpiecznie zbliżył się do krawędzi urwiska, na którym toczył bój ze smokiem. Potwór powtórzył atak. Finn zrobił kolejny krok w tył i... spadł. 

Obudził się w obcym mu domu. Domyślił się, że musiał stracić przytomność. Cały był obolały. Na nogach i prawej ręce miał prowizorycznie nałożone usztywnienia. Dotknął nogi palcem i od razu tego pożałował. Ból był niewyobrażalny. "Złamane"- pomyślał. Jednak było ważniejsze pytanie, manowicie ską on się tu wziął?

- Halo!? Jest tu ktoś?!- krzyknął.

-Już idę! - odkrzyknął dzieczęcy głos - O! Wreszcie się obudziłeś Finn!- do pokoju weszła dziewczyna, na oko jego rówieśniczka. Wpatrywała się w niego z wielką czułością i miłością, jakby znała go od dawna. Ale on nie znał jej w ogóle.

Wiem, że to więcej niż kilka zdań, ale  chciałam, żeby początek był porządny i trochę się rozpisałam :) niech każdy pisze ile mu się uda wymyślić, może kilka zdań, może nawet kilka dłuższych akapitów :)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki