FANDOM


Piątek. Lecąc po kanał spojrzałem na zegarek. Było gdzieś kwadrans po dziewietnastej. Przełączyłem na Cartoon Network, aby zobaczyć pewnie kolejną powtórkę z odcinka. Ku zdziwieniu ujrzałem znajomą scenę. Przy stole siedzi Leśny Czarodziej, Bofo oraz jakiś niebieski gość. Niedaleko stołu znajduje się Lodowy Król. Po pewnym czasie (mam słabą pamięć :P) Lodowy Król mówi, że chce kupić Demoniczne Oko Życzeń. Czyżby to był odcinek Reign Of Gunters w polskiej wersji językowej? Następna scena potwierdziła moje podejrzenia- Finn i Jake byli w swojim domu, a na nich leżała cała armia zielonych pingwinów.
640px-S4 E24 Gunter wearing the eye
Nastepnie wszedł Gieniu i stłukł butelki. Wyglądał tak jak poniżej. Resztę odcinka obejrzałem w ciszy. Liczyłem, że zaraz po tym zobaczę Ignition Point i stało się! Odcinek miał nazwę "Punkt Zapalny", a Torcho nazywał się tam Pochodnio. Po obejrzeniu odcinka byłem taki podekscytowany, że od razu wszedełem na czat.

A wy już widzieliście polską wersję językową tego odcinka?

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki