Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Komentarze10

Ignition Point & Reign of Gunters

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Piątek. Lecąc po kanał spojrzałem na zegarek. Było gdzieś kwadrans po dziewietnastej. Przełączyłem na Cartoon Network, aby zobaczyć pewnie kolejną powtórkę z odcinka. Ku zdziwieniu ujrzałem znajomą scenę. Przy stole siedzi Leśny Czarodziej, Bofo oraz jakiś niebieski gość. Niedaleko stołu znajduje się Lodowy Król. Po pewnym czasie (mam słabą pamięć :P) Lodowy Król mówi, że chce kupić Demoniczne Oko Życzeń. Czyżby to był odcinek Reign Of Gunters w polskiej wersji językowej? Następna scena potwierdziła moje podejrzenia- Finn i Jake byli w swojim domu, a na nich leżała cała armia zielonych pingwinów.
640px-S4 E24 Gunter wearing the eye.PNG
Nastepnie wszedł Gieniu i stłukł butelki. Wyglądał tak jak poniżej. Resztę odcinka obejrzałem w ciszy. Liczyłem, że zaraz po tym zobaczę Ignition Point i stało się! Odcinek miał nazwę "Punkt Zapalny", a Torcho nazywał się tam Pochodnio. Po obejrzeniu odcinka byłem taki podekscytowany, że od razu wszedełem na czat.

A wy już widzieliście polską wersję językową tego odcinka?

Więcej w Fandom

Losowa wiki