FANDOM


Siemka. Dzisiaj również postanowiłem zrobić opowiadanie. Trochę zżera mnie trema, więc opowiadanie może nie wyjść, a jak coś nie wyjdzie, to nie mówcie rzeczy w stylu: "spadaj idioto, nie umiesz pisać", tylko po prostu powiedzcie, co jest nie tak.

Ogień i Lód

Lodowy Król korzystał z komputera. Skończył rysować siebie przytulającego Balonową.

-Gieniu!-wykrzyknął Król, a Gieniu się pojawił-Wiesz na co pora?

-Łenk Łenk.

-Nie, śniadanie już było!

-Łenk Łenk Łenk!

-"Pora na przygodę"?!-zdziwił się Król-Dziwnie się zachowujesz, Gieniu. A może raczej... JAKE PRZEBRANY ZA GIENIA!!!-krzyknął król i go kopnął. Gieniu odpowiedział na to uderzeniem w policzek, mówiąc swój słyny tekst: "Łenk Łenk"

-No dobra, tylko Gieniu potrafi tak mówić. Krótko mówiąc, jest pora sprawdzić listę królewien w Ooo-zawołał wesoło i pobiegł do jednej z komnat. Kiedy pingwin go dogonił, Król pokazał mu dużą książkę.

-Tu, Gieniu-wyjaśniał Szymon-Znajduje się spis wszystkich królewien w Ooo. Na niebiesko zaznaczyłem te, które już złapałem-powiedział i otworzył książkę na pierwszej stronie.

-Gieniu, muszę złapać Królewnę Ognia. Wiem, gdzie mieszka, bo podglądałem Finna w moim przebraniu konia. Ty tam lepiej nie idź.

Chwileczkę Później!

Lodowy Król leciał dzięki swej brodzie. Zobaczył płonący domek królewny. Na szczęście była na dworze, wiec nie musiał ryzykować spalenia się żywcem. Bradzo cicho wylądował za królewną. Strzelił w nia lodowym promieniem, lecz w tym samym momencie królewna odwróciła się i odpowiedział ogniem. Ślimak przyglądał się temu z zaciekawieniem. W końcu temperatura na polu bitwy była, za gorąca dla króla, aby mógł użyć swoich mocy i za zimna dla królewny, aby ona mogła użyć swoich mocy. Oboje zaczęli sprzedawać sobie kopniaki, policzkować się, i walić pięściami. Przez ułamek seundy Król zobaczył nadchodzących Finna i Jake'a.

Bolesną chwileczkę później

Szymon wrócił do królestwa w złym nastroju. Miał siniaka na prawym oku i mnóstwo oparzeń. Humor poprawił mu Gieniu, który przygotował wcześniej dla niego obiad.

-Widzisz, Gieniu-powiedział Król-Nauczyłem się, że nie można mieć wszystkiego.

Wystąpili

W rolach Głównych

  • Lodowy Król
  • Gieniu
  • Królewna Ognia

Pozostali

  • Finn
  • Jake
  • Ślimak

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki