Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Hikson

alias Daria

863 Edycje od czasu dołączenia do tej wiki
maj 1, 2014
 • Mieszkam w Lutcza
 • Urodziny 7 październik
 • Moje zajęcie Interesuję się motocyklami.
 • Jestem Wariatką *3*

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

 • Hikson

  Witam tutaj wszytkich! Tak to dziś.  1 maja 2014 roku  założyłam konto na tej Wiki :) Poznawałam nowych ludzi. Z   niektórymi  mam nadal kontakt.  To dzięki nimi tutaj jestem. Ale jedna osoba mnie natchnęła,żebym założyła konto na tej wiki. A któż to jest? Jak ma na imię? To ona Rolsi mnie natchnęła. Za to ci bardzo dziękuję.   Niektórzy kojażą mnie z przezwiska Gienson lub Gienio :D   Za te 2 lata serdecznie dziękuję.  Za to że się po nocach siedziało na czacie, za te wszystkie dramaty(niektóre były śmieszne xD), za wszystkie śluby, zaręczyny, przezwiska no i za to że jesteście zawsze blisko przy mnnie :)

  DZIĘKUJĘ!

  Czytaj całość >
 • Hikson

  Niestety...

  kwi 15, 2016 przez Hikson

  Witam wszystkich. Znają mnie prawie wszyscy z wikii. Ale.. Z jakiej wikii?  Wchodzi już ktoś tu?  No właśnie... Nikt.

  Tylko ci, którzy wszystkie swoje znajomości zaczynali tutaj. Ci, którzy  wszystko zaczynali... Gdzie? Tutaj. Dlatego, komu zależy na tej wiki, to tutaj zagląda. Proszę was, pomóżcie uratować tą wiki. Padła, lecz my ją podniesiemy!

  Kto ma wiarę, ten pomoże! Zorganizujmy pewną akcję. Polecajmy naszym znajomym tą wikię. Myślę,że to dobry sposób. Jeśli, nie to proszę, swoje opinię lub jakiś inny pomysł piszcię w komentarzach. Dziękuję za wasze wszystkie opinię (jeśli będą tutaj jakieś komentarze). Dziękuję za uwagę.

  Czytaj całość >
 • Hikson

  OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!!

  cze 28, 2015 przez Hikson

  Chciałabym ogłosić że są WAKACJE!!!! MAMY WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11      Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram 

  Szóstki i piątki, i jedynki nieraz  Uczę się dzielnie od niedzieli do soboty  Lecz ciągle po głowie mi chodzi taki motyw: 

  Że jeszcze tylko:  Wrzesień, październik, listopad, grudzień  Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i... 

  Wakacje, znów będą wakacje  Na pewno mam rację wakacje będą znów.  Chodzę do szkoły tydzień za tygodniem  Często jest mi dobrze, czasem niewygodnie  Niewygodnie wtedy gdy się nauczyć trzeba  Lecz ciągle po głowie mi chodzi taki temat:  Że jeszcze tylko:  Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec  Kwiecień, maj, czerwiec i... 

  Wakacje, znów będą wakacje  Na pewno mam …

  Czytaj całość >
 • Hikson

  Wiki! :D

  maj 23, 2015 przez Hikson

  W tym blogu możecie wymienić swoje ulubione wiki! I opisać dlaczego jest ulubiona !

  Oto moja lista :                                                                              1. Psiaczki Wiki , bo moja XD            2.Pora na Przygodę wiki!, Bo jest C Z A D O W A!       Mam tylko te dwie ulubione wiki ale wszystkie inne też są fajowe !

  Czytaj całość >
 • Hikson

  Hejka LUDU!

  maj 7, 2015 przez Hikson

  Od tego czasu co mnie nie bylo bardzo duzo sie zmienilo pewnie xDD Także powracam ludziska !!!! :D 

  Czytaj całość >

Więcej w Fandom

Losowa wiki