FANDOM


Długo myślałam nad postaciami do mojej książki. Zaglądałam do wielu innych książek, ale żadne mi nie pasowały. Mój tata, który lubi animowane seriale, lubi Porę na przygodę, przełączył kiedyś właśnie na nią. Leciał odcinek ,,Bad little boy" i pomyślałam:

,,W sumie to nawet to mogłoby być inspiracją do tej książki!"

No dobra, pomyślałam inaczej...

,,Już oglądałam ten odcinek. Nagram se go... i puszczę... może jakaś bohaterka bydzie se wampirem w tej  głupiej książce?"

I tak się stało. Wampirzyca jest podobna do Marceliny wyglądem, jak i charakterem. Nazywa się Bella. Jest to moja ulubiona postać, więc nazwałam ją od swojego imienia. Izabela = Iza + Bela - jej imię = Bella. To chyba łatwe, bo nie wiedziałam jak to przedstawić. :)

Męski odpowiednik też jest. Na razie nie ma on imienia, ale mówię na niego Marshall. Jest też nieco podobny wyglądem, ale nie ma takich samych włosów jak Marshall.

Wciąż tworzę książkę. Postaciami podobnymi do Pory na Przygodę są u mnie:

Kasia (trochę Finn, czyli chyba Fionna)

Fantom (taki sobie Jake)

Bella (Marcelina)

Majka (Królewna Balonowa)

Wciąż tworzę również nowe postacie. Uznałam, że Majka jest taką Królewną Balonową, ponieważ niezbyt lubi Bellę, lecz kiedyś się przyjaźniły. ^.^

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki