FANDOM


 Kiedy Mark się obudził, zobaczył, że Rochel nie ma w łóżku. "Pewnie jest na dole" - pomyślał. Zszedł aby jej poszukać ponieważ chciał opowiedzieć jej swój sen. Na dole również jej nie było. Zapytał mamę, czy nie widziała Rochel. -Nie, zobacz czy jest na podwórku. Odpowiedziała zajęta Kobieta.Więc Mark wyjrzał przez okno.A tam zobaczył Rochel zbierającą kwiaty.Uspokoił się trochę.Po chwili mama powiedziała by zawołał Rochel na śniadanie.Tak też zrobił.Mark powiedział -Cześć Rochel, choć mama mówi byś przyszła na śniadanie.Gdy zjedli śniadanie, obydwoje poszli nazbierać malin, o co prosiła ich mama.Rochel pobiegła do przodu za wzgórze.Gdzie zobaczyła Asha. Mark oczywiście nie ucieszył się na jego widok.Zadowolona Rochel przywitala się z uśmiechem na twarzy -Witaj Ash.Ash rozpromieniony odpowiedział- cześć Rochel. Cześć Mark. Mark powiedział do siostry -Rochel choć musimy już iść.

haha :( 

CDN.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki