Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Komentarze0

"Nowa znajomość"

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

 Kiedy Mark się obudził, zobaczył, że Rochel nie ma w łóżku. "Pewnie jest na dole" - pomyślał. Zszedł aby jej poszukać ponieważ chciał opowiedzieć jej swój sen. Na dole również jej nie było. Zapytał mamę, czy nie widziała Rochel. -Nie, zobacz czy jest na podwórku. Odpowiedziała zajęta Kobieta.Więc Mark wyjrzał przez okno.A tam zobaczył Rochel zbierającą kwiaty.Uspokoił się trochę.Po chwili mama powiedziała by zawołał Rochel na śniadanie.Tak też zrobił.Mark powiedział -Cześć Rochel, choć mama mówi byś przyszła na śniadanie.Gdy zjedli śniadanie, obydwoje poszli nazbierać malin, o co prosiła ich mama.Rochel pobiegła do przodu za wzgórze.Gdzie zobaczyła Asha. Mark oczywiście nie ucieszył się na jego widok.Zadowolona Rochel przywitala się z uśmiechem na twarzy -Witaj Ash.Ash rozpromieniony odpowiedział- cześć Rochel. Cześć Mark. Mark powiedział do siostry -Rochel choć musimy już iść.

haha :( 

CDN.

Więcej w Fandom

Losowa wiki