FANDOM


Dziewczynka zaczela pozytywnie patrzec na chłopca.Tymczasem Ash i Mark byli już pod Lodowym Pałacem.On zaprowadził ją do lodowych komnat gdzie było bardzo zimno. Chłopiec dał jej swój płaszcz. Powiedziała -Dziekuje. On na to kiwnął głową.Chłopak wskazał jej dość ładną komnatę z pianinem w środku. - To twój nowy pokój. Przepraszam za mamę. Jest dość...zimna. - zaśmiał się.Rochel weszła do środka i znów poczuła przenikające zimno.Podziękowała Axl'owi i usiadła w kącie. Wyjrzała prze okno. Nagle usłyszala szepty.Zajrzała przez okno a tam zauważyła Lodowa dziewczynkę i jej matkę. Chlopiec powiedział -Schowaj się gdzieś, przyjdę po ciebie.Rochel wybrała na pewno najprostsze rozwiązanie - schowała się pod łóżkiem. Po kilku minutach wrócił syn Lodowej. - Jesteś tu? Muszę ci wytłumaczyć wszystko.Rochel wyszła spod łóżka i zobaczyła Axl'a a za nim stała Rubby.Dziewczyna z krzykiem powiedziała -A ona co tu robi!?. Axl był przestraszony, myślał co może powiedzieć dla siostry. -T...To jej więzienie! Sala dla tej pokraki.Powiedział Axl, kłamiąc dla siostry.

CDN...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki