Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Komentarze0

"Nowa znajomość" część 3

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Dziewczynka zaczela pozytywnie patrzec na chłopca.Tymczasem Ash i Mark byli już pod Lodowym Pałacem.On zaprowadził ją do lodowych komnat gdzie było bardzo zimno. Chłopiec dał jej swój płaszcz. Powiedziała -Dziekuje. On na to kiwnął głową.Chłopak wskazał jej dość ładną komnatę z pianinem w środku. - To twój nowy pokój. Przepraszam za mamę. Jest dość...zimna. - zaśmiał się.Rochel weszła do środka i znów poczuła przenikające zimno.Podziękowała Axl'owi i usiadła w kącie. Wyjrzała prze okno. Nagle usłyszala szepty.Zajrzała przez okno a tam zauważyła Lodowa dziewczynkę i jej matkę. Chlopiec powiedział -Schowaj się gdzieś, przyjdę po ciebie.Rochel wybrała na pewno najprostsze rozwiązanie - schowała się pod łóżkiem. Po kilku minutach wrócił syn Lodowej. - Jesteś tu? Muszę ci wytłumaczyć wszystko.Rochel wyszła spod łóżka i zobaczyła Axl'a a za nim stała Rubby.Dziewczyna z krzykiem powiedziała -A ona co tu robi!?. Axl był przestraszony, myślał co może powiedzieć dla siostry. -T...To jej więzienie! Sala dla tej pokraki.Powiedział Axl, kłamiąc dla siostry.

CDN...

Więcej w Fandom

Losowa wiki