FANDOM


Po drodze Rochel powiedziała, że jest głodna. Zaszli do starej restauracji. Ash znalazł puszkę fasoli. Razem z Markiem zaczęli ją gotować, po czym wszyscy zjedli ją ze smakiem. Mogli ruszać w dalszą drogę. Kiedy tak szli, Ash nagle dał Rochel piękny ognisty kwiat. Ta bardzo się zarumieniła i powiedziała, że jest bardzo ładny, podziękowała. Złapała Asha za rękę i podbiegli do Marka który był trochę z przodu. Po drodze Rochel zebrała dla każdego z chłopców po bukiecie kwiatów. W bukiecie Asha była karteczka z napisem" Lubię Cię... <3". Chłopiec się zarumienił.Był taki zadowolony.A potem powiedział, że też bardzo ją polubił. Wtedy, zupełnie niespodziewanie pocałował ją w usta! Mark zawołał Rochel -Rochel! choć rodzice śpią. Postanowili ich przestraszyć. Rochel staneła koło mamy i zaczeła krzyczeć Mark udawał zabójcę. Rodzice obudzili się i pobiegli do salonu. A tam siedziały śmiejące się dzieci .Rodzice od razu się ucieszyli na ich widok, więc pobiegli ich przytulić Fionna poczuła, że Rochel jest bardzo gorąca.  Spytała córeczkę dlaczego. Zarumieniona Rochel miała mówić...Ta się zarumieniła i powiedziała, że kiedyś o tym opowie, widząc jak Mark na nią patrzy. Mark mrugnął do siostry wiedząc czemu ma takie usta. 

hahahah koniec! :D

Napisała Miśka13 i julciawie :D

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki