FANDOM


Rochel i Mark to było zgrane rodzeństwo. Zawsze sobie pomagali. Pewnego dnia gdy bawili się przed domem w chowanego i Mark pobiegl trochę za daleko. -Chyba nic sie nie stanie jak pójdę jeszcze trochę dalej.Zawołał Rochel, która dołączyła do niego zaciekawiona. Szli coraz dalej od domu.Po kilku minutach, na horyzoncie, zaczęły pokazywać się zarysy nowego miejsca.Zdziwieni, pobiegli jeszcze dalej.Nagle Rochel odwrócila się za siebie i nie widziała już domu .Powiedziała do brata -Mark wracajmy już do domu.ALe jej brat, ciekawski, powiedział, że ona może wracać jak chce. Lecz on chce zobaczyć te wielkie szpiczaste góry.Mała Rochel bala się wracać sama więc poszła z bratem.Razem doszli do potężnych gór, pokrytych grubą warstwą śniegu.Nagle Mark krzykną -Dom! Rochel tam jest dom!Rochel odwróciła glowę w stronę którą pokazywał brat, ale ujrzała jedną wielką górę.

Ciąg dalszy nastąpi... : O

Aura tajemniczości...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki