Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Komentarze2

Stałe punkty w historii

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zastanawiałam się ostatnio nad motywem utraty ramienia przez Finna. Nie jest to dla nikogo nowością, że ten element pojawiał się we wszystkich Jego <Finna> wcieleniach i wymiarach. Jednak nie dokładnie o tym chcę pisać. Chodzi mi głównie o cudowny zabieg twórców bajki, którym jest element stały w historii. Mimo, że znamy powód, dla którego utracił on rękę, po obejrzeniu odcinków na Cytadeli, to nie wiem jak stracił ją, gdy np. żył w Królestwie Poduszek, albo jak był we wcieleniu Shoko. Nie jest określony też czas i miejsce, gdy utracił ramię wcześniej. Jedyne co jest stałe to to, że obojętnie jaką drogę Finn by obrał, jeśli nie w tym miejscu i czasie to w innym straciłby rękę. Zabawa przeznaczeniem <zabawa, której nie wygrasz>. A czy wy zauważyliście jakieś ciekawe zależności/rzeczy, które mimo wszystko pozostają stałymi w uniwersum Finna I Jake'a?

Więcej w Fandom

Losowa wiki