FANDOM

 • Kamatur

  Narqa

  lis 14, 2013 przez Kamatur

  Odeszło już kilka osób które niestety podtrzymywały tą wikię więc teraz to ja tu nie znajdę tego czegoś co było jak tu pierwszy raz wszedłem więc ja muwię serdeczne narqa może jeszcze kiedyś zobaczycie w oddali demona

  Czytaj całość >
 • Kamatur

  Czwarty rozdział

  lip 26, 2013 przez Kamatur

  Lodowy król przygotowany psychicznie i fizyczne na otwarcie kolejnego portalu machnął pazurem ponownie otwierając wyrwę lecz nie była ona do świata Fionny i Cake przez wyrwę było widać wielkie średniowieczne zamczysko z białych kamieni piękna robota każdy kamień był idealnie dopasowany a na murze przednim było widać kilka zdobień bramy strzegły dwa groźnie wyglądające gargulce wykute  tak idealnie że wydawało się ze zaraz odlecą i zaatakują wchodzących  lodowy król odwrócił wzrok i pomyślał mocnej o Fionnie i Cake otworzył się drugi portal lecz dalej to nie było to lecz  wyglądało dziwnie wielka twierdza osadzona w szczycie góry była wykonana całkowicie z granitu tworzącego też górę miała zdobienia wykonane z kutego żelaza i stali na bramie w…

  Czytaj całość >
 • Kamatur

  Trzeci rozdział

  lip 23, 2013 przez Kamatur

  Lodowy Król budzi się po kilku godzinach snu spowodowanego magiczną teleportacją .

  Wstał powoli obolały od leżenia na twardych zimnych obsydianowych płytach lochu śmierci zajrzał za kościste kraty nie było widać nikogo i niczego król dopiero teraz zdał sobie z tego sprawę ale nie było żadnego źródła światła żadnych pochodni czy lamp po prostu zimna i pusta ciemność lecz czuło się w niej czyjąś obecność ,obecność czegoś nie należącego do tego świata .

  Lodowy król zaczął po omacku szukać czegokolwiek w ciemności jego ręka natrafiła na coś dziwnego było zimne i twarde lodowy król zrozumiał ze muszą to być kości poprzedniego więźnia szukając dalej natrafił na coś co przypominało dziennik i zapalniczkę.

  Lodowy król odpalił zapalniczkę przekartkowa…

  Czytaj całość >
 • Kamatur

  Drugi Rozdział

  lip 21, 2013 przez Kamatur

  Lodowy król po kilku godzinach podróży po krainie umarłych dotarł nareszcie do jałowych i pełnych niebezpieczeństw pól niedoli . Na tych jałowych równinach nie widać było nikogo ani 1 żywego ducha .

  -No cóż jest dość smętnie – powiedział lodowy król drapiąc się w głowę lecz nagle coś zauważył pewien błysk .

  -Co to takiego – poszedł w kierunku błysku lecz gdy dotarł na miejsce zobaczył tylko jezioro pełne czarnej wody.

  -Chyba lepiej z niej nie pić ale muszę chwile odpocząć – król usiadł nad brzegiem jeziora  i zaczął się mu przyglądać mimo że nie wiało na jeziorku były fale emanowało złą aurą .

  -Dobra lepiej się zacznę zbierać niedługo może nastać noc – powiedział król wstając maił już odejść kiedy usłyszał plusk .

  -Hę co to – odwrócił się i zoba…

  Czytaj całość >
 • Kamatur

  Pierwszy rozdział

  lip 20, 2013 przez Kamatur

  Nadzieją Rozdział 1 Droga Ku Śmierci

  Po odkryciu gdzie jest Pazur Wyrwy, Lodowy Król zaczął przygotowania do podróży do 37 krainy umarłych, Domu Śmierci i smutku.

  Dobra śpiwór jest korona jest Gienio , hmm gdzie jest Gienio .- mówił król do siebie pąkując rzeczy na podróż

  GIENIU! GIENIU! Gdzie jesteś Gieniu dobra jak nie chcesz iść ze mną do krainy Umarłych to nie łazki bez sam pójdę .- zirytował się lodowy król

  Dobra muszę  tylko dowiedzieć się jak się tam dostać nie umierając .

  Po kilku Godzinach intensywnego myślenia Król doszedł do wniosku .

  Śmierć jest chyba moim jedynym wyjściem co o tym sądzisz Gieniu a zapomniałem Gienio gdzieś znikł chwila może na ukrytej stronie z księgi jest informacja jak się tam dostać hmm nie jest tylko że niejaki m…

  Czytaj całość >