FANDOM

Karcia1232

alias Yes, I don't ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Mieszkam w śmietniku na morzu
 • Urodziny 22 czerwiec
 • Moje zajęcie nnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjdddddddddddłłłłłłłłłuuuuuuuuuuużżżższzzzzaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaazzzzzzzzzzwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaa zzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjęęęęęcccciiiiaaaaaaaaO3O
 • Jestem Marutike O3O
 • Karcia1232

  dkdkcn dcj tag bardzo mi sie nudzi, że zaraz chyba umrę .__; Nic mi sie nie chce .___. Nawet pisze to tylko dlatg  bo nudzi mi sie dnkdnkdndjendejnf.

  Dopsz to ja ide wziąć tabletki na schizeeeeeeeeeeeeee

  Zdrófko o//o/o/o/o/o/o/o  Karcia1232 09:45, sie 26, 2014 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Karcia1232

  Wracam wcześniej

  sie 13, 2014 przez Karcia1232

  Trololo, tah, mój poprzedni post to był żart, nie śmieszny? Trudno spróuje innym razem. (ten)

  Wracam wcześniej bo bardziej psychiczne nie wytrzymuję bez was niż na tej schizofrenii. Do końca jeszcze się nie przyzwyczaiłam, ale pewnie jusz niedługo będzie dopsz. 

  Cóż, chociaż wróciłam mogę być ciągle mało aktywna, przez te wizyty u psychologa i inne rzeczy związane z tym. Myślę że tesz nie tak "od razu" wrócę na wikię, dzisiaj chyba (na pewno) nie wejdę na wikię. Na 16:00, do psychologa, a potem jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. Więc żegnam ;*

  Czytaj całość >
 • Karcia1232

  Ważna informacja (?)

  sie 12, 2014 przez Karcia1232

  Kurde, jestem zła. Ten pi*przony psycholog coś nagadł mojej mamie i ona mi teraz zakazała korzystać z komputera >:C  Teraz akurat to ja jestem z komputera siostry, bo się wkradałam. Ale cholera, jak ona wróci od koleżanki to znów nie będę mogła ;-; A nie będę się mogła zakraść ze swojego bo mi go matka zabrała D: 

  Kurde i tak sobie myśle że to koniec, już chyba teraz będę musiała odejść na dobre :'( I po co ja musiałam dostać tej głupiej schizofrenii?! Chce mi się tak cholernie ryczeć, już bym wolała umrzeć niż odejść. 

  No więc odchodzę, może za kilka lat się zobaczymy jak się wyleczę ze schizofrenii, nigdy nie zapomnę T-T

  Czytaj całość >
 • Karcia1232

  Odchodzę z wiki

  sie 5, 2014 przez Karcia1232

  Cze. Chcę odejść z wiki. Przynajmniej na jakiś czas.

  Ze względu mojego stanu. Psychicznego. Na mnie niby normalne, ale chyba mam schizofrenię albo coś w tym stylu. Na początku miałam tylko sny, prawie każdej nocy to samo. Myślę że to chce mi coś przekazać, taa, wiem że to głupie.

  Potem doszły mi halucynacje, dziwni ludzie chodzący po ulicach. Ich widziałam tylko co jakiś czas. Raz przechodził koło mnie taki pan, byłam wtedy z koleżanką. Powiedziałam jej o tym kiedy już przeszedł, ale ona mnie zapewniała że nikt koło nas w tym momencie nie przechodził. Cały czas czuję czyjąś obecność, wydaje mi się że chce przebywać z tym kimś

  Dziś chyba doszło mi coś nowego.....słysze obce głosy ._.  

  Wcześniej nie chciałam o tym mówić, bo to jakby, dziwaczne…

  Czytaj całość >
 • Karcia1232

  ︘Wystawa rysków︘

  lip 31, 2014 przez Karcia1232

  →paczaj O3O→ryski

  Zdrófko O3O

  Czytaj całość >