FANDOM

 • Krzysiekgt

  Elo

  sie 15, 2015 przez Krzysiekgt

  Trochę smutno jest mi patrzeć jak ta wikia upada w tak głupim stylu. Nic nie robicie, nawet wam się chyba nie chce przebywać na wiki. Mało tego, administracja sama się durnie śmieje z upadku strony, to mnie chyba najbardziej wkurwia. Powinniście w takich chwilach robić wszystko, żeby na stronie zaczęło się coś dziać, żeby reklamować ją, sprowadzać nowych użytkowników. Co z tego, że nie ma nowych odcicnków. Znam strony, które trzymają się nawet kilka lat po skończeniu emisji danego serialu czy kreskówki, Wystarczy tylko chcieć. Jakby ktoś miał zamiar pisać, że ja gówno robię, nie wracałem na wikię jako zwykły administrator. Wiele razy podkreślałem, że czasem coś tutaj zrobię, ale raczej będę tylko zwykłym użytkownikiem z wysoką rangą. Tak t…

  Czytaj całość >
 • Krzysiekgt

  Pisałem już Wampirkowi na tablicy, żeby nie zachowywał się jak dziecko. Nie widzę żadnej odpowiedzi, nasz moderator nadal nie wraca na WIkię. Jeśli ma zamiar stroić fochy i obrażać się o byle co to proszę. Do piątku do godziny 20 czekamy na jego powrót na wikię. W przeciwnym wypadku użytkownik straci status moderatora i opuści szeregi administracji. Ja takiego zachowania nie będę tolerował. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  Czytaj całość >
 • Krzysiekgt

  W ciągu kilku najbliższych dni będe zajmował się tworzeniem nowego wyglądu dla naszej wiki, oraz wymyślaniem czegoś, co odświeży naszą stronę. Będziecie mogli spotkać się z licznymi błędami na stronie, ale nie martwcie się o to. Wszystko wróci do normy z dniem, w którym oficialnie zakończe nad wszystkim pracę.

  Chciałem jeszce dodać, że bardzo długo bo chyba 2 i pół miesiąca zajęło mi branie się za nowy wygląd. Z tego powodu chciałbym was przeprosić. Najbardziej Zesk, której mówiłem, że wszystko będzie zrobione, a oczywiście jak zawsze się opierdzielałem i nie brałem się za swoją robotę. Tak więc przepaszam. Tyle, napisze coś jeszcze, gdy ogarne wikię :)

  Ps. WBIJAĆ NA CZAT BO PUSTKI KURDE.......as.dfadad

  Czytaj całość >
 • Krzysiekgt

  Spokojnych i szcześliwych świat! Zjedzcie dużo jajek, moknijcie(xd), grajcie, śpiewajcie, róbcie co chcecie :D Ważne, żeby dobrze spędzić czas :). Pozdrowionka!

  Czytaj całość >
 • Krzysiekgt

  Najlepszego

  mar 8, 2015 przez Krzysiekgt

  Tak chciałem tylko życzyć naszym kobitom na wiki wszystkiego dobrego! Sukcesów w życiu, spełniania marzeń, żeby piękno was nigdy nie opuściło, żebyście nadal były takie dobre i miłe, żeby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego itd :D Wszystkiego najlepszego! :)  Ps. Wiecej artykułów robić :D

  Czytaj całość >