FANDOM


I ROCZNICA POWSTANIA WIKI PORA NA PRZYGODĘ!

Dokładnie 25 lipca będziemy mieli rocznicę utworzenia tej wiki. Dlatego też postanowiliśmy uczcić jakoś ten dzień. Czeka na was kilka atrakcji, postaramy się również o zmienienie trochę wyglądu strony głownej oraz dodaniu pewnych rzeczy. Pierwotnie ma być to dwudniowa "impreza". Nie chciałbym od razu wszystkiego zdradzać, ponieważ ma być to niespodzianka, ale na prawdę będzie warto. Wszystkich serdecznie zapraszamy już w czwartek 25 lipca, bądźcie czujni już z samego rana. Oczywiście jeszcze kilka razy przypomnimy wam o tym dniu, by każdy o nim wiedział. 


Chciałbym tu jeszcze napisać o naszym forum, Z początku coś się tam działo, ale to chyba jeszcze nie ten czas. Stało i stało a postów i użytkowników nie przybywało. Zapadła decyzja o zawieszeniu forum, może jeszcze powróci, lecz nie jest to pewne. 


W każdym razie, dzieki za wysłuchanie. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam :). 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki