FANDOM


Trochę smutno jest mi patrzeć jak ta wikia upada w tak głupim stylu. Nic nie robicie, nawet wam się chyba nie chce przebywać na wiki. Mało tego, administracja sama się durnie śmieje z upadku strony, to mnie chyba najbardziej wkurwia. Powinniście w takich chwilach robić wszystko, żeby na stronie zaczęło się coś dziać, żeby reklamować ją, sprowadzać nowych użytkowników. Co z tego, że nie ma nowych odcicnków. Znam strony, które trzymają się nawet kilka lat po skończeniu emisji danego serialu czy kreskówki, Wystarczy tylko chcieć. Jakby ktoś miał zamiar pisać, że ja gówno robię, nie wracałem na wikię jako zwykły administrator. Wiele razy podkreślałem, że czasem coś tutaj zrobię, ale raczej będę tylko zwykłym użytkownikiem z wysoką rangą. Tak też było, nie chciałem się za bardzo w to wszystko mieszać, mam wiele ważniejszych spraw do robienia. Jak chcecie cos z tej wiki jeszcze mieć to ruszcie dupy zanim będzie za późno, póki co gówno robicie. Kontakt z wami urywam, jak ktoś chce cos ode mnie to ma mnie i pisze pewnie na jakiś portalach czy komunikatorach, resztra out. Idę i nigdy nie wracam... tak powinienem zrobić za pierwszym razem. Powodzenia, nara.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki