FANDOM


Moi drodzy, teraz możecie się bać. Pozwalam. Jako, iż wikia znalazła się w nieciekawej sytuacji i potrzebuje pomocy, powracam na stanowisko administratora. Nie zamierzam napisać tu jakiegoś opowiadania, jednym słowem, jeśli się nie dostosujecie, macie przezrane. Wiki znajduje się w krytycznej sytuacji, jeśli ktoś tego nie ogarnie bedzie bida. A teraz może bardziej na serio.  Zostałem poproszony o to, by wrócić na stanowisko administratora na kilka miesięcy, ponieważ jedna z administratorek nie bedzie mogła zajmować się wikią przez dany okres czasu. Nie byłem pewien czy jest to dobry pomysł, ponieważ sam nie mam za bardzo czasu, by zajmować się wikią, ale dlaczego nie. Postaram się dbać o tę wikię. No co tu dużo mówić, zakończę tego bloga, bo już pisze bez sensu. Chciałbym tylko podziękować administracji, że wzięli mnie pod uwagę, że mogę ponownie popracować na tej wiki. Dziękuję dobranoc.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki