FANDOM


Nadszedł ten czas, nareszcie zebrałem siły na napisanie tego posta. Niestety nie będzie on miły dla niektórych osób, ponieważ dzisiaj oficjalnie odchodzę z roli aministratora na tej wiki. Dlaczego? Powodów jest kilka i żeby nie było, że odchodzę bez ich podania...oto one. Jeden, nie mam już czasu na tę strone. Szkoła przekreśla mi dość dużo czasu i nie wchodzę już od jakiegoś czasu. Dwa, nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiłem coś dla tej wiki w postaci jakiegoś artykułu. Trzy...nie zasługuję już w ogóle na tę wikię jak i na stanowisko administratora z powodów wymienionych w poprzednich zdaniach.

Stworzyłem wikię razem z tha-flapjackiem, któremu chciałbym najbardziej podziękować, ponieważ to on najbardziej przyczynił się do rozwoju tego miejsca. Gdyby nie on...kto wie, nie byłoby was pewnie tutaj tak dużo. Z wiadomych przyczyn niestety odszedł z wiki, teraz czas na mnie. Jak dla mnie flap jak najbardziej zasłużył na pochwały, które nie były mu za często przyznawane...ja w przeciwieństwie do niego byłem tutaj nikim. Nim pisać będę dalej o sobie chciałbym, żebyście pamiętali o tha-flapjacku nie jako o gościu, który na wszystkich kurwił ale jako szczególną osobę dzięki której ta wikia dalej istanieje.


Mnie tutaj zbyt często nie zobaczycie ponieważ pokazywać się tu będę bardzo rzadko i to pewnie tylko na czacie. Jako, że mnie tutaj nie będzie musiałem wybrać kogoś, kto zastąpi moje miejsce.

  • bębny* Nowym głównym admini....nową główną administratorką zostaje nasza Zesk. Myślę, że ona najlepiej zaopiekuje się tym miejscem. Proszę o to, by reszta administracji nie obrażała się za mój wybór. Teraz Zesk będzie waszą "przewodniczącą" i chciałbym, byście uszanowali moją decyzję. Dziękuję Ci również Zesk, za to że jesteś na tej wiki.

Jeśli chodzi o awanse jeszcze za mojej kadencji...Adam zostaje nowym moderatorem. I proszę Adam, nie obrażaj się za wygraną której nadal nie dostałeś(TAK), ponieważ ją na 100 % dostaniesz. Za moje lenistwo oraz brak czasu twoja wygrana zwiększy się o kilka myślę fajnych dodatków. 11323768 moje gg lub krzysiek.ro1 mój skype, pisz i wyślij mi jeszcze raz dane do cb. Tobie również dziękuję za wszystkie chwile.

Nie napisałem tego u góry, napiszę teraz. Odchodzę również z tego powodu, że PnP interesuje mnie już coraz mniej. 

Teraz chciałbym podziękować również innym użytkowniką. Jest ich na prawdę dużo, ale najbardziej chciałbym podziękować Marcy oraz Tajemniczemu Obywatelowi, ponieważ spędzili ze mną na prawdę sporo czasu, i dzięki nim spędziłem jedne z najlepszych chwili w internecie. Reszta również zasługuje na jak najszczersze podziękowania, jak napisałem jest was dużo, nie obrażajcie się za nie wymienienie, ale wszystkim bardzo dziękuję!

Co do strony głównej, jeśli któryś z administratorów będzie chciał ramki do obrazu i artykułu miesiaca to proszę o kontakt :).

Tak też wiki Pora na Przygodę nie jest już moja. Róbcie na niej co chcecie, nowe ikony, obrazy...wszystko co wam będzie pasowało! Nie dajcie się tylko konturencji, którą macie i dążcie do jeszcze większej popularności tej wiki. Na prawdę trudno jest mi się z wami rozstać. Tyle spędzonych chwil, będę miał co wspominać. Dziękuję jeszcze raz ten ostatni za wszystko co zrobiliście dla mnie i dla tej wiki. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Bawcie się dobrze! Pozdrawam...już nie jako wasz administrator ale jako zwykły użytkownik. Trzymajcie się.

Krzysiekgt (dyskusja) 17:48, paź 12, 2013 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki