FANDOM


No, więc... wczoraj wieczorem mi się bardzo nudziło, więc obejrzałam sobie gameplay pewnej gry o tytule "Adventure time: Explore the dungeon because I don't know" (dłuższego tytułu nie mogli wymyślić?). W sumie, mam tą grę, ale nie chce mi się jej przechodzić, bo jest za trudna D: Trafiłam akurat na filmik z zakończeniem gry. Lepiej nie czytaj tego wpisu, jeśli akurat grasz w Adventure Time: Explore ble ble ble, a nie ukończyłeś jeszcze fabuły, bo wiesz, spoilery itede.

uwaga! spoiler!/attention! spoiler!

Po pierwsze, wstawię wam filmik z zakończeniem gry:

Adventure Time Explore the Dungeon Because I DON'T KNOW! Playthrough Part 35 (Both Endings)17:51

Adventure Time Explore the Dungeon Because I DON'T KNOW! Playthrough Part 35 (Both Endings)Po drugie:

Ta różowa maź, to może być ta sama, co w odcinku Simon and Marcy. Raczej polskiego tytułu nie muszę wam pisać, wszyscy raczej wiedzą, co to za odcinek... w filmiku, który kończy całą grę, dowiadujemy się, że ten "potwór" to... rodzice Balonowej. Dowiadujemy się również, że Balonowa ma 827 (w tym roku będzie miała 828) lat. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale rodzice KB mają 1000 lat, więc co do teorii, że to jest ta maź z wyżej wspomnianego odcinka, prawdopodobnie się nie mylę. Każdy logicznie myślący, może się domyślić w takim razie, że jest jedna tysięczna procenta szans, że Balonowa to faktycznie Betty, ale cóż, nie zdziwiła bym się, gdyby ona faktycznie nią była, w końcu AT już wiele razy naz zaskoczyło.

Koniec spoilera

Ale się rozpisałam... dobra, jeśli jeszcze ktoś wywnioskuje coś z tego filmiku, to proszę napisać w komentarzu :D

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki