FANDOM

 • MarcyTheQuinn

  Drogie nasze filary męskości wszystkiego dobrego w dniu mężczyzny! Dużo czasu na wbijanie levelu, żebyście nie stetryczali na starość, szybkiej rzeźby po wyjsciu z masy i wszystkiego co byście tylko chcieli ^^ Oprócz władzy nad światem i wojny atomowej bo to takie wiecie... ._.  Jeszcze raz wszystkiego naj naj!

  Czytaj całość >
 • MarcyTheQuinn

  Jeśli ktoś nie ma strony, lub nie umie znaleźć strony z nowymi odcinkami PnP to może korzystać z tej http://dubbed-scene.com/index.php?q=node/336.

  Niestety napisów w ojczystym jęzku brak. Biedny Bastion

  Czytaj całość >
 • MarcyTheQuinn

  Czesc

  lis 13, 2013 przez MarcyTheQuinn

  Ja chce tylko powiedziec ze odchodze, a z admina tez rezygnuje i tak jestem z tego co wiem nie potrzebna bo mnie tu "nie ma". Przepraszam cie Zesk ze ci wczesniej nie powiedziałam ale tą decyzje podjełam spontanicznie. Ta wiki nie bedzie taka jak kiedys jak kiedy sie do niej zapisalam. Bradzo mi przykro bo bardzo lubiłam tu wchodzic, chciałam zrobic zlot, juz po kilku dniach spedzonych tutaj. Ale ostatnio atmosfera tu jest jakas nie swoja. Bynajmniej ja nie czuje sie tu mile widziana i jak intruz. Powodzenia Zesk, Adam papa kuzynie. Moze czasem zajrzę tu ale to raczej bardzo, bardzo sporadycznie. Mysle ze nasz kolega Velcos sie ucieszy bo bedzie miejsce dla jeo kolegów : ) Życze wam wszystkiego dobrego i do zobaczenia, kiedyś na czacie.

  Czytaj całość >
 • MarcyTheQuinn

  Hej robaczki ^^

  paź 29, 2013 przez MarcyTheQuinn

  Mam wreszcie neta także będę mogła wrócić na wiki i znów normalnie działac ^^ Gratuluje oficjalnie naszej Zesk, i Adamowi wikiowego awansu, do zobaczenia na czacie :)

  Czytaj całość >
 • MarcyTheQuinn

  Jutro jak już wiecie odbędzie się rocznica powstania wiki. Zapraszamy wszystkich użytkowników do zabawy. Od godziny dziewiątej rano obserwujcie wikię. Zaplanowaliśmy konkurs z nagrodami. Pojawi się również nowa rubryka i kilka drobnych zmian. Bądźcie czujni bo naprawdę warto wziąć udział w zabawie. Dokładne informacje na temat konkursu podamy jutro. Zapraszamy do udziału, mamy nadzieję, że spodoba się wam to co zaplanowaliśmy, do zobaczenia ^^

  Czytaj całość >