FANDOM


                                                                             !!!!!Opowieści Szymona część 2!!!!!


Wtedy Szymon to zignorował i poszedł dalej. Idąc przez polany i lasy znalazł duże miasto. W hotelu znalazł nocleg lecz nie miał pieniędzy, więc poszedł dalej poznał Betty dziewczne która przyjeła go do domu.Gdy Szymon usnoł miał dziwny sen śnił mu się stary czarodziej. Ten czarodziej był niski, szczupły i miał dardzo długą brode. Czarodziej chciał stworzyć korone która dała by właścicielowi moc lodu i śniegu. Czarodziej chciał obronić Evergreen'a swojego dinozaura, przed uderzeniem komety. Czarodziej nazywał się Gienio, sam podioł się budowie korony, po dwuch miesiącach korona była gotowa. Była idealna, lecz miała skutki uboczne, kto założy ją na głowe ten po jakimś czasie zapominało się wszystko co się stało tylko wspomnienia przepełnione miłością się nie zapominało. Wtedy Gienio stwożył lodową bariere, dzięki temu miała obronić planete lecz nie udało się to. Evergreen chciał skrzywdzić innego dinozaura, wtedy Gienio stanoł w obronie dinozaura, zamroził Evergreen'a lecz jego magia była słaba. Evergreen zniszczył lód w którym był zamrożony i uciekł. Korona miała zamało miłości więc słabo czarowała. Gienio wiedział o tym ale nie miał na to czasu, wiedział że już czas stworzył barierę lecz korona miała zamało miłości. Kometa przebiła barierę więc stworzyła wyrwe w ziemi. Ślimak przyglądał się temu z zachwytem.Gienio przeył, ale o tym w innej histori .


Wystąpili

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki