FANDOM


Ten blog jest o moich i moich przyjaciół przemyśleniach na temat rodziny Fina.

Rodzina Fina:

Po pierwsze: Jego ojciec. Wiadomo, że jest nim Martin i, że dokonał wielki czyn lub czyny dla krainy Ooo. Jednak był uwięziony w Cytadeli, czyli więzieniu dla kosmicznych super przestępców. Nie interesował się Finem gdy go spotkał. Jest więc idiotą? Nie koniecznie! Może być opętany lub szalony choć bycie durniem jest najbradziej prawdopodobne.

Po drugie: Jego matka. O niej prawie nic nie wiemy. Z alternytawnego świata i z wyglądu ojca Fina wiemy, że jego matka ma bląd włosy i prawdopodobnie jest silna, ponieważ Fin ma ogromną siłę, a jego ojciec się nią nie popisuje. Fin nie wiele o niej mówi. Bardziej zależy mu na ojcu. Jednak ja i moi znajomi mamy hipotezę, że matką Fina jest Zuza. Jest umięśniona, ma bląd włosy, szybko się uczy i razem ze swoim plemiem mają zwierzęce czapki. Z odcinka ,,Wspomnienia z góry Kup Kup wiemy, że Fin zaginął lub został porzucony gdy miał mniej niż rok. Więc plęmię Zuzy miało parenaście lat, żeby zmutować. Nie mieli pojęcia o włazie i świecie zewnętrznym więc pewnie nie oni pierwsi tu byli tylko ich pra pra pra pra pra pra dziadkowie. Ten właz pewnie miał ich ochronić przed Wielką Wojną Grzybów co nie całkiem się powiodło. Być może Martin też do nich należał, ale wyszedł na powierzchnię i nigdy nie wrócił. Nie wiadomo czy Zuza jest człowiekiem, ale są większe szanse na tak niż na nie.

To na razie tyle! Niedługo będą nowe wpisy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki