FANDOM


Skoro już tu jestem postanowiłam napisać taki mój artykuł o komiksie ,,Adventure Time ". Tak wiem jego premiera nie była wczoraj, jednak ja ten komiks nabyłam i przeczytałam dopiero niedawno.Moje wrażenia w  trakcie czytania komiksu są niezapomniane jedno mnie tylko rozczarowało :  moim zdaniem za krótki.Jednak skupiając się na samej fabule nie zawiodłam się ani trochę. Myślę, że ów komiks nie powstał bez powodu , gdyż jest to rodzaj  uzupełnienia i naprostowania pewnych faktów samej kreskówki AT. Okej to tyle podzielcie się w komentarzach co sądzicie na temat komiksu i napiszcie czy jestem jedyną osobą , która tak późno się skapła iż takowy istnieje.Nie pogardzę również jakby mi ktoś napisał gdzie jest dobry sklep z komiksami bo w  empiku nie koniecznie może byc:) 

Vol1tpb

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki