Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Komentarze3

Adventure time komiks - moje przemyślenia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Skoro już tu jestem postanowiłam napisać taki mój artykuł o komiksie ,,Adventure Time ". Tak wiem jego premiera nie była wczoraj, jednak ja ten komiks nabyłam i przeczytałam dopiero niedawno.Moje wrażenia w  trakcie czytania komiksu są niezapomniane jedno mnie tylko rozczarowało :  moim zdaniem za krótki.Jednak skupiając się na samej fabule nie zawiodłam się ani trochę. Myślę, że ów komiks nie powstał bez powodu , gdyż jest to rodzaj  uzupełnienia i naprostowania pewnych faktów samej kreskówki AT. Okej to tyle podzielcie się w komentarzach co sądzicie na temat komiksu i napiszcie czy jestem jedyną osobą , która tak późno się skapła iż takowy istnieje.Nie pogardzę również jakby mi ktoś napisał gdzie jest dobry sklep z komiksami bo w  empiku nie koniecznie może byc:) 

Vol1tpb.jpg

Więcej w Fandom

Losowa wiki