Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

 • Shockwawe

  Ulubiony odcinek

  kwi 20, 2017 przez Shockwawe

  Hej ludziska! Jaki jest wasz ulubiony odcinek z Pory na Przygodę ? Jak nie możecie się zdecydować to dajcie kilka xD

  Mój Escape From The Citadel (niwyemitowany w polsce :|) i Ogień i Lód

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Kolejna miniseria!

  kwi 3, 2017 przez Shockwawe

  Cześć i czołem użytkownicy PnP wiki! Mam dla was bardzo dobrą wiadomość :) Nie minęło jeszcze 3 miesiące od ostatniej miniseri, a twórcy AT już zapowiedzieli nową - Elements. Nie trudno się domyślić że historia będzie obracała się wokół żywiołów i ich usposobieniach, takich jak Patrycja czy Królewna Balonowa. Wszystko stratuje już 24 kwietnia, czyli licząc od dziś zostało już tylko 21 dni :D Jestem bardzo ciekaw co się tym razem wydarzy!


  Tu macie kartę tytułową :P

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Wesołych świąt :)

  gru 24, 2016 przez Shockwawe


  Jak co roku przeżywamy święta Bożego Narodzenia, z okazji tego wydarzenia chciałbym każdemu życzyć wspaniałego przyszłego roku, dużo zdrowia, szczerej miłości, byście ten czas pędzili w spokoju i z rodziną, wymarzonych prezentów pod choinką i mile spędzanego czasu na wiki :).

  Jeszcze kilka miesięcy i 3 lata minie odkąd wykonałem tu pierwszą edycje :'). Jestem niezwykle ucieszony z tego co udało się nam zrobić, uratowaliśmy naszą wiki i uwierzcie, to był najlepszy prezent jaki mogliście mi dać. Przyjaciele i przyjaciółki, na prawdę cieszę się że mogę być tu, z wami.

  Wesołych świąt!

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Zmiany na wiki

  gru 1, 2016 przez Shockwawe

  Cześć i czołem wszystkim użytkownikom naszej wiki. W związku z ostatnim rozmowami na czacie i aferami które odbyły się 29 listopada, parę rzeczy na naszej wiki zostały zmienione:

  - Funkcja Biurokraty został mi przekazana od użytkowniczki Zesk i teraz ja będę pełnił tę funkcję. Nastąpiły również zmiany w kadrze. Użytkowniczka Rołsii, otrzymała ode mnie posadę administratora a Niepozorny Klocek Lego został moderatorem czatu.

  - Zmiany loga i tła na zimowe. Chyba nie najgorzej wyszło nam to nowe tło, nie ;) ? Wielkie podziękowania za pomoc dla Caxii i Rołsii :).

  - Dla nowych użytkowników, nie zrażajcie się jeśli na czacie będą pustki. Większość nas gromadzi się na czacie wieczorom, więc właśnie wtedy radze zaglądać. Po za tym wchodźcie nawet gdy …

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witam wszystkich! Dzisiaj, 29 września 2016 roku mam dla was bardzo smutną wiadomość.

  Odsyłam was do tej strony http://deadline.com/2016/09/cartoon-network-adventure-time-ending-in-2018-1201828125/

  O co chodzi ? Chodzi o to że twórcy oznajmili dziś, że w 2018, Pora na Przygodę ostatecznie się skończy. Po 8 latach, kończy się jeden z najlepszych serial dotychczas emitowanych na CN, kończy się serial dzięki którym powstała ta wikia, kończy się coś... niesamowitego. Jestem w wielkim smutku słysząc to i oznajmiając wam te smutną wiadomość. Jednakże! Mam też parę dobrych wieści :).

  1. Serial w większości, zostanie pozbawionych filerów, oznacza to że głównie będziemy mieli odcinki które będą mocno oddziaływać na fabułę kreskówki.

  2. Zostało jeszcze …

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki