FANDOM

 • Shockwawe

  Hej... ciężko będzie mi się pisała tego bloga, a czemu ? Bo znowu upadamy. Jednak już czuje wasze zażenowanie: "Jezu, o co on znowu marudzi ?", "Shock znowu ma jakieś smuty", "mamy życie!". I ja to wszystko moi drodzy rozumiem, spokojnie, ale dzieje się znowu to samo co dwa lata temu, czyli masowe odejścia ludzi bez słowa z wiki. Ja naprawdę już jestem zmęczony, przeznaczam na tą wiki dużo mojego wolnego czasu, bo jest ona dla mnie ważna ale nie chcę by było tak że tylko ja tu działam. Nie po to robiliśmy akcje na początku grudnia, ubiegłego roku by teraz znowu upaść. Wtedy naprawdę dawaliśmy rade, na wiki było wiele uzdolnionych osób które ją udoskonalały, czat praktycznie nigdy nie był pusty wieczorami, a nowych użytkowników dużo się zja…

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witam wszystkich! Jak pewnie większość z was wie, PnP zbliża się już do końca. Sezon 8 będzie miał jeszcze tylko 3 odcinki i zacznie się sezon 9, ostatni już. Koniec kreskówki zapowiedziany jest na 2018. Mam dla was parę potwierdzonych i niepotwierdzonych informacji. Blog będzie co jakiś czas aktualizowany.


  - Sezon 9 będzie miał tylko 20 odcinków.

  - Nie będzie żadnej miniseri w tym sezonie.

  - Król Zły i Hunson (ojciec Marceliny) zostali potwierdzeni jako postacie powracające się tym sezonie.


  - Możliwe że odcinki tego sezonu będą trwały 20 minut! Standardowo odcinki trwają 11 minut, więc tak jakby sezon 9 będzie mieć 40 odcinków.

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Ulubiony odcinek

  kwi 20, 2017 przez Shockwawe

  Hej ludziska! Jaki jest wasz ulubiony odcinek z Pory na Przygodę ? Jak nie możecie się zdecydować to dajcie kilka xD

  Mój Escape From The Citadel (niwyemitowany w polsce :|) i Ogień i Lód

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Kolejna miniseria!

  kwi 3, 2017 przez Shockwawe

  Cześć i czołem użytkownicy PnP wiki! Mam dla was bardzo dobrą wiadomość :) Nie minęło jeszcze 3 miesiące od ostatniej miniseri, a twórcy AT już zapowiedzieli nową - Elements. Nie trudno się domyślić że historia będzie obracała się wokół żywiołów i ich usposobieniach, takich jak Patrycja czy Królewna Balonowa. Wszystko stratuje już 24 kwietnia, czyli licząc od dziś zostało już tylko 21 dni :D Jestem bardzo ciekaw co się tym razem wydarzy!


  Tu macie kartę tytułową :P

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Wesołych świąt :)

  gru 24, 2016 przez Shockwawe


  Jak co roku przeżywamy święta Bożego Narodzenia, z okazji tego wydarzenia chciałbym każdemu życzyć wspaniałego przyszłego roku, dużo zdrowia, szczerej miłości, byście ten czas pędzili w spokoju i z rodziną, wymarzonych prezentów pod choinką i mile spędzanego czasu na wiki :).

  Jeszcze kilka miesięcy i 3 lata minie odkąd wykonałem tu pierwszą edycje :'). Jestem niezwykle ucieszony z tego co udało się nam zrobić, uratowaliśmy naszą wiki i uwierzcie, to był najlepszy prezent jaki mogliście mi dać. Przyjaciele i przyjaciółki, na prawdę cieszę się że mogę być tu, z wami.

  Wesołych świąt!

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki