FANDOM

 • Shockwawe

  Hej wszystkim Adventurwiczą. Jak pewnie wiecie lub nie, zależy jak jesteście z serialem, PnP zbliża się do końca. Jesteśmy w 9 sezonie, ostanim już i zostało tylko 12 odcinków do zakończenia historii. Jak dotąd nie mieliśmy praktycznie żadnych dużych spolierów dotyczących finałowej fabuły, ale niedawno, podczas imprezy "AT wrap" pewna osoba z twórców PnP nosiła ciekawą bluzę. Pojawiają się na niej wszyscy główni bohaterowie PnP... i jeszcze jedna postać. Za nimi jest GOLB! Tak, mistrz Króla Złego i gość który jest nawet potężniejszy od Prismo. Wygląda więc na to że historia Gumbalda za niedługo się skończy, a GOLB wejdzie do gry (mam nadzieje że razem z Złym).

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witam wszystkich. Sporo się rozpisze :P Niedawno zakończył się ósmy i przed ostatni sezon Pory na Przygodę! Był on krótszy od poprzednich sezonów, mając tylko 28 odcinków. Osobiście ten sezon był bardzo dobry, były może tylko dwie filerowe odcinki i to tyle, mieliśmy również dwie świetne mniserie - Islands i Elements. Powróciło wiele postaci których dawno nie widzieliśmy, jak np. Trawiasty mag, Jaremein czy Słodziak. Ale czas przejść do konkretów:

  • Twórcy uznali że czas wreszcie wyjaśnić wiele niewyjaśnionych wątków, i tak, po tym sezonie wiele wątków został zakończone. Wreszcie dowiedzieliśmy się co się stało z ludźmi i kim jest mama Finna! Wiemy jak potoczył się plan Patrycji odnośnie żywiołów i jak się skończył. Działania dłoni alternatyw…
  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Zgłaszamy od 02.07.2017 do 16.07.2017

  Głosujemy od 16.07.2017 do 31.07.2017

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Hej... ciężko będzie mi się pisała tego bloga, a czemu ? Bo znowu upadamy. Jednak już czuje wasze zażenowanie: "Jezu, o co on znowu marudzi ?", "Shock znowu ma jakieś smuty", "mamy życie!". I ja to wszystko moi drodzy rozumiem, spokojnie, ale dzieje się znowu to samo co dwa lata temu, czyli masowe odejścia ludzi bez słowa z wiki. Ja naprawdę już jestem zmęczony, przeznaczam na tą wiki dużo mojego wolnego czasu, bo jest ona dla mnie ważna ale nie chcę by było tak że tylko ja tu działam. Nie po to robiliśmy akcje na początku grudnia, ubiegłego roku by teraz znowu upaść. Wtedy naprawdę dawaliśmy rade, na wiki było wiele uzdolnionych osób które ją udoskonalały, czat praktycznie nigdy nie był pusty wieczorami, a nowych użytkowników dużo się zja…

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witam wszystkich! Jak pewnie większość z was wie, PnP zbliża się już do końca. Sezon 8 będzie miał jeszcze tylko 3 odcinki i zacznie się sezon 9, ostatni już. Koniec kreskówki zapowiedziany jest na 2018. Mam dla was parę potwierdzonych i niepotwierdzonych informacji. Blog będzie co jakiś czas aktualizowany.


  - Sezon 9 będzie miał tylko 20 odcinków.

  - Nie będzie żadnej miniseri w tym sezonie.

  - Król Zły i Hunson (ojciec Marceliny) zostali potwierdzeni jako postacie powracające się tym sezonie.


  - Możliwe że odcinki tego sezonu będą trwały 20 minut! Standardowo odcinki trwają 11 minut, więc tak jakby sezon 9 będzie mieć 40 odcinków.

  Czytaj całość >