Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Shockwawe

alias ArcyKapłan

Biurokrata Bohater
2399 Edycje od czasu dołączenia do tej wiki
kwi 30, 2014
 • Mieszkam w Anor Lond
 • Moje zajęcie Szerzenie mroku
 • Jestem Asem

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

 • Shockwawe

  Zmiany na wiki

  gru 1, 2016 przez Shockwawe

  Cześć i czołem wszystkim użytkownikom naszej wiki. W związku z ostatnim rozmowami na czacie i aferami które odbyły się 29 listopada, parę rzeczy na naszej wiki zostały zmienione:

  - Funkcja Biurokraty został mi przekazana od użytkowniczki Zesk i teraz ja będę pełnił tę funkcję. Nastąpiły również zmiany w kadrze. Użytkowniczka Rołsii, otrzymała ode mnie posadę administratora a Niepozorny Klocek Lego został moderatorem czatu.

  - Zmiany loga i tła na zimowe. Chyba nie najgorzej wyszło nam to nowe tło, nie ;) ? Wielkie podziękowania za pomoc dla Caxii i Rołsii :).

  - Dla nowych użytkowników, nie zrażajcie się jeśli na czacie będą pustki. Większość nas gromadzi się na czacie wieczorom, więc właśnie wtedy radze zaglądać. Po za tym wchodźcie nawet gdy …

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witam wszystkich! Dzisiaj, 29 września 2016 roku mam dla was bardzo smutną wiadomość.

  Odsyłam was do tej strony http://deadline.com/2016/09/cartoon-network-adventure-time-ending-in-2018-1201828125/

  O co chodzi ? Chodzi o to że twórcy oznajmili dziś, że w 2018, Pora na Przygodę ostatecznie się skończy. Po 8 latach, kończy się jeden z najlepszych serial dotychczas emitowanych na CN, kończy się serial dzięki którym powstała ta wikia, kończy się coś... niesamowitego. Jestem w wielkim smutku słysząc to i oznajmiając wam te smutną wiadomość. Jednakże! Mam też parę dobrych wieści :).

  1. Serial w większości, zostanie pozbawionych filerów, oznacza to że głównie będziemy mieli odcinki które będą mocno oddziaływać na fabułę kreskówki.

  2. Zostało jeszcze …

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Cześć wszystkim! Zawsze chciałem napisać własną historie o PnP. To pierwsza z wielu opowieści które zamierzam napisać. Nie ukrywam, w moich opowieściach będzie wiele odniesień do gier, filmów czy książek. Miłego czytania.


  Jak postrzegamy wszechświat ? To wszystko co nas otacza, wszelkie istnienie, planety, istoty - jednym słowem, życie. Jednak co gdy zadamy sobie pytanie co było przed wszechświatem ? Głupie pytanie! Pustka. A jeśli ci powiem że przed tą pustką istniały istoty przed o potędze niewyobrażalnej i było ich naprawdę wielu ? Zostań na chwile i posłuchaj.

  W tych czasach i w tym świecie rządził trzy istoty. To one stworzyły inne potwory. Nikt nie wie jak powstały, były od... zawsze.  Teraz mają swoje imiona lecz dawniej byli bezimien…


  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Witajcie! Jak wiecie PnP ma już chyba 220 odcinków, jest to dość dużo. Wiemy że będzie 8 sezon ale co dalej ? Ludzie zastanawiają się czy PnP nie zmierza już do końca (5 lat nadają kreskówkę), no i kończą im się już wątki, wiele już rozwiązali a historia musi iść do przodu, ale nie o to chodzi.


  Jak waszym zdaniem będzie wyglądać finał ? Piszcie, bo wielce mnie to ciekawi :).

  PS: Wesołych świąt!

  Czytaj całość >
 • Shockwawe

  Komentarze :)

  wrz 27, 2015 przez Shockwawe

  Witam!. Pozwoliłem sobie przedstawić pewną zmianę która została niedawno wprowadzona na naszą wiki. Jak już wiecie, po tytule, chodzi tu komentarze. Od teraz każdy może wpisać komentarz pod wszelakimi artykułami. Wciąż obowiązuje regulamin, coś tyczy każdego użytkownika. Nikt nie lubi spamu ;)!

  Moim zdaniem jest to dobra zmiana, czy przywróci ludzi na wiki ? Zobaczymy.

  PS: Wiem, króciutko ale myślę że wystarczy.

  Czytaj całość >

Więcej w Fandom

Losowa wiki