FANDOM


Tumblr mfi6frALYh1qfu789o1 500

the lich rises

Zamierzam tu podyskutować i przedstawić moje zrozumienie największego złego gościa (i jedynego naprawdę złego) w Krainie Ooo, czy Króla Złego.

Najpierw co o nim wiemy:

- Jest zły co oczywiste XD, ale nie tak jak Lodowy czy Cytryndor. Nie jest co zakompleksiony, samotny, nieszczęśliwy, niezrównoważony  psychicznie pseudo-złoczyńca jakich wielu w kreskówkach. Lodowego mi jeszcze szkoda, ale Cytryndor to skończony frajer i jeszcze zachodzi pod homosia i samo fila.

- Ma postać humanoida. Czyli mógł być człowiekiem

- Ma wiele mocy i dobrze zna tajemnice księgowidła jak i geografie krainy Ooo.

- Jest powiązany z Wojną Grzybów i zagładą ludzi.

- Pojawił się pod koniec wojny grzybów więc ma około 950 lat działalności w Krainie Ooo.

- Mimo że mówią o nim jako Król i nosi koronę niema podwładnych ani królestwa. Co więcej nie próbuje nawet ich pozyskać. Jedyny jego cel to zabicie wszystkiego co żyje.

- Jak dowodzi „Finn the human” i „Jake the dog” Powstał po wybuchu wielkiej wojny atomowej (co ciekawe stara Marcelina wiedziała jaka moc kryje się w bombie). W „Jake the dog” po eksplozji  bomby powstaje krater wypełniony zielonym płynem (chyba można tak to nazwać) taki sam jak ten w metrze w oryginalnej rzeczywistości. Lecz tu do skażonego stawu wpada Jake i Marcelina. Ciało staruszki zostaje spalone i pozostaje po niej szkielet, z kolei w Jake zachodzi transformacja w nowego Króla  Złego o psich cechach. To dowodzi że wygląd Króla i jego obecna postać mogły być przypadkowe.

Pora na Teorie Spiskowe czyli moja hipoteza powstania Złego: jak wszyscy wiedzą prawdopodobnie przed wojną grzybów Szymon Petrikovicz w tedy archeolog znajduję księgowidło i umieszcza je w muzeum. Księga ta ma wielką moc (A ten idiota Finn nawet połowy nie przeczytał i pozbył się jej tak łatwo) choć wtedy była uzna za zabytek. Po wybuchu wojny każda ze stron konfliktu szukała nowych broni i skutecznych technik zabijania, trafił się jeden wysoko postawiony gość który ( FAKT HISTORYCZNY) jak pewien mały nazista z wąsikiem wierzył w magię. Zdobył on Księgę i postanowił ją wykorzystać jak broń. Napełnił atomówkę czarną magią i zaklęciami które znalazł w księdze nadając jej jeden cel „ZABIĆ WSZYSTKO CO ŻYJĘ”. Bombę zrzucono w pobliżu metra gdzie zabiła ukrywających się tam ludzi a zła energia się wydostała tak jak oczekiwano. Lecz stało się coś nieoczekiwanego, zło przybrało cielesną postać wykorzystują zwłoki człowieka dając tak życie istocie znanej jako Król Zły. Ale mimo że zyskał ciało jego cel się nie zmienił od tego kiedy był atomówką. Był jak maszyna perfekcyjnie dążąc do wypełnienia celu swego życia. Stworzył armie nieumartych z ofiar wojny i rozpoczął eliminacje wszelkiego życia. Ludzie pierwsi poczuli jego siłę, doprowadził niemal do wyginięcia całej rasy. Przetrwali nieliczni ukrywający się w głębokich bunkrach i kanałach oraz jaskiniach. Lecz ci żyjący w pobliżu wody zdziczeli i zmutowali się w rybo ludzi(ODC. Zuza silna i Pięknotopia) , ci co żyli w jaskiniach czekał gorszy los doszło do całkowitej degeneracji gatunku przez co stali się ślepi i pokraczni(odc. Te inne Tarty). Lecz ten wypadek miał też dobre strony gdyż sprowadził do świata magię, tą dobrą magię. Dzięki niej pokonano złego, ale to już inna historia.

Zdegenerowani ludzie

Zdegenerowani ludzie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki