FANDOM


Nah... i tak nikt po za mną nie ocenia ale co tam xD


Ten odcinek był OK. Najważniejsze to to, że PRISMO ŻYJE ZNÓW! I to nie w jakiś zwykły sposób. Twórcy troche zkomplikowali tą sprawe i sprawili, że odcinek był mocno dziwny, ale właśnie dzięki temu dobry. Od początku odcinek dążył w strone "kaszanki mózgowej", jak ja to nazwałem.

Jake zaczyna powtarzać rózne momenty z życia mi.n taniec z robakiem, albo to jak bił się z Finn'em. Momentami dziwnie wyglądał O.o (chodzi mi o wygląd)

Potem gdy Finn dostał się do tego czegoś (nwm co to) gdzie był i Jake, było coraz dziwniej. Oboje utknęli w pętlicz czasowej, co powoduje, że w tym czymś były tłumy ich klonów (nie wspominając o Prismo).

Końcówka jednak była najdziwniejsza. Nie mówie tu o Jake który zamienia się w Prismo, to było akurat przewidywalne. Chodzi mi o to co się stało z Finn'em.

S6E19Photo7

Dobra, teraz już wiem czemu na promującym plakacie znajdowała się ta KB z Breezy. Ale nadal mnie nurtuje czemu w tamtym odcinku, akurat trzymała to. Nie mniej jednak, ten miecz zapowiada się na nawet ciekawszy od Miecza Traw.

Ogólnie odcinek był dobry, może nawet bardzo dobry ale nie bardzo bardzo dobry :)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki