FANDOM


Ok. Ponieważ jest ostatnio duży bałagan na wiki związany z rozpoczęciem emisji 6 sezonu na Polskim CN, trzeba to jakoś poskładać. Najlepiej by było jak każdy kto nieogarnia aktualnej sytuacji na CN, przystosował się do tego co napisze.

Po pierwsze i najważniejsze. NIE DODAJEMY POLSKICH TYTUŁÓW DO ODCINKÓW JESZCZE NIEWYEMITOWANYCH!! Jak wiecie w Polsce nie zawsze tytuły są idealnie przetłumaczone. Mimo tego musimy się przystosować ze względu na już narzucone zasady które się utrwaliły.

Kolejną sprawą jest daty premier odcinków. Prosze ich nie zmieniać/dodawać dopóki odcinek nie zostanie wyemitowany. W Polsce odcinki z reguły są pomieszane, a nawet jak na jakimś programie TV jest tak napisane, to i tak może to się zmienić na ostatnią chwile.

A teraz... jeśli chodzi o to jaka jest sprawa z odcinkami po Polsku, to to jest nieciekawe. Pierwsze dwa odcinki sezonu które są kluczowe zostaną pominięte, jednak wydażyło się w nich zbyt wiele rzeczy które wpływają na fabułe następnych odcinków, dlatego można być troche zdezorientowany. Z reguły odpowiedzi powinny być na wiki, jeśli jednak czegoś nie wiecie a nie ma tego na wiki to można zawsze zapytać się kogoś na czacie (ktoś napewno powinien być). Nie musicie od razu tworzyć 40 wątków na czyjejś dyskusji, no chyba, że żadna z osób na czacie nie wie ;-;

No i jeszcze jedno.

TBA - To be Added (Zostanie dodane)

Jw. - Jak wyżej

Bd. - Brak danych


Pozdro :P Wampirek *dyskusja* 17:37, mar 16, 2015 (UTC) 
Tumblr nhvye3ayqd1sr0k7ao1 400

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki