FANDOM


Skoro Lich okazał się być... czymkolwiek on jest, to zaciekawiło mnie to, kim jest główny antagonista serii. Podejrzanych mamy wielu, a w większości teorii są nimi Gienio i/lub Miętówka. Ja chyba jednak podeszłam z tym o jeden krok do przodu. Jak znam życie sporo ludzi zastanawia się czemu Lich chce wszystkich pozabijać, ja podejrzewam, że motywu nie miał, nie musiał mieć - Lich to broń tzn. nie czuje, nie myśli, zabija. Proste! Więc idąc tym tokiem myślenia, ktoś kto stworzył i zrzucił bombę mógł przewidzieć że ktoś to przeżyje, Lich miał po prostu zabić wszystkich niedobitków. Kiedy już do jego mózgu dotarło że nikogo nie zabije to swoje "ambicje" połączył z Prismo, który mógł mu pomóc przy realizacji swojego celu. Do czego zmierzam? JAKI CHOLERNY PSYCHOPATA WYMYŚLA TAK GENIALNĄ BROŃ?! On jest głównym złym, o to chodzi, kto stworzył bombę może nie żyje, może żyje, może się zreinkarnował. Nie wiem. To tylko moje przypuszczenia. Każdy się zastanawiał kim jest twórca, ale odeszliśmy od tego, ciekawsze było kim jest jego dzieło - Lich, wróćmy do tej rozkminki. No, to ilu mamy podejrzanych?

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki