FANDOM


Tradycyjnie jak co kilka dni robię przegląd na AT Wiki, szukam jakiś artykułów co tu można na szybko zrobić itp., tym razem natknęłam się na nietypową informację: odcinek co jeszcze przed świętami nosił tytuł Ice & Frost (czy Frost & Ice...), dostał nieco bardziej bezpośrednią nazwę, w 100% oddająca to co miał odcinek zawierać - Betty. Tytuł sam w sobie jest wielkim spoilerem XD czekajmy z niecierpliwością na 24.02

Tradycyjnie w arcu Ooo Origin postacie są typowe: Finn, Jake, Lodowy Król, Marcelina, Ślimak (XD), a teraz po raz pierwszy pojawiająca się bezpośrednio Betty.

Co do odcinka opcji jest kilka, ale najbardziej mnie interesują dwie:

1. Kim DOKŁADNIE Betty była przed wojną

2. Co się z nią stało po wojnie: zmarła czy stała się grom wie czym

Bardziej mnie interesuje druga opcja, ale dobrze jest poznać postać od podstaw. Ode mnie tyle, więc zadam to samo pytanie co przy moim pierwszym blogu: A wy co o tym myślicie?

Możliwe że znów zrobią nas w bambuko i po raz kolejny przeniosą datę premiery :/ bądźmy jednak dobrej myśli

O reszcie będę was informować na bieżąco:

Moje pierwsze info: 99% że to nie fake *q*

Wolne tłumaczenie streszczenia fabuły:

W mieście czarodziejów przez magiczne zaklęcie Lodowy król zmienia się z powrotem w Simona. Finn, jake i Marcelina pomagają mu więc odnaleźć/przywrócić jego ukoachaną Betty. Wszystko ładnie, pięknie, ale jest pewien haczyk.... bez korony Simon umrze.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki