FANDOM


Więc tak z samej nazwy bloga można wywnioskować że odchodzę, ale to nie do końca prawda, zaraz marzec i muszę się zacząć uczyć do testów (starość nie radość XD), przez to nie będę mogła przecież wchodzić tu przynajmniej raz dziennie i paczać: czy nie ma trolli, czy ktoś coś przeskrobał i trzeba interweniować, czy jakaś strona bez sensu i muszę usunąć... Muszę sobie tego typu rozrywki darować aż do... wieczora dnia 25 kwietnia, długo prawda? Wiem że sobie beze mnie poradzicie, ale nie chcę żeby Marcelina miała ręce pełne roboty i do tego czasu przydałoby się zastępstwo, innymi słowy potrzebuję Admina do Wynajęcia, nie mówię że to musi być już "kadencja dożywotnia" czy coś w tę stronę, jeśli nie będzie ta osoba chciała to spoko, jeśli jednak na dłużej to super bo, przyda się wsparcie.

Wiem że to brzmi idiotycznie, ale szczerze nie mam z czego wybierać :/ większość z was jest tu nowa i bez urazy ale ja was nie znam, a chcę aby mój wybór był słuszny.

Od początku marca raczej mnie tu zbyt często nie będzie cud jeśli chociaż jeden rozdział ukarze się w marcu, a w kwietniu jeszcze mniejsze szanse XD więc zawieszam też działalność pisarską.

Podsumowując:

  1. Robię sobie wolne
  2. Poszukuje admina
  3. Zawieszam działalność pisarską
  4. Prośby, skargi, kadencje proszę zgłaszać poniżej

Jeśli nikt się nie zgłosi w sprawie admina to zostanie tylko Marcelina, jeśli zgłosi się jedna osoba, ale uznam że się nie nadaje to nie dam go.

Jeśli jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki