Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Bożek Imprez

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Bożek Imprez
Impra Bog.png
Imię: Bożek Imprez
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Wilk
Zawód/Praca: Imprezowanie, Bożek Krainy Ooo
Rodzina: Island Lady(Była dziewczyna)
Bożek Imprez jest jednym z bóstw, pierwszy raz pojawił się w odcinku Zwierzę napędowe. Wystąpił również w odcinku Shh! oraz The Party's Over, Isla de Señorita.

Wygląd

Bożek jest latającą głową wilka. Ma małe żółte ślepia, czarny nos i wyszczerzone kły. Brązowe futro, którym jest pokryty zazwyczaj jest w nieładzie. Na głowie ma granatowo-zieloną bejsbolówkę, zwróconą daszkiem w lewą stronę. Przez dziurę regulującą wielkość czapki wystaje mu ucho, drugie jest przyklapnięte.

Osobowość

Jest to bardzo agresywna osoba. Wiecznie imprezuje i nie ma czasu nawet dla najbliższych. Widzimy to w odcinku The Party's Over, Isla de Señorita (Koniec imprezy na Pani Wyspie). Pojawia się zawsze tam, gdzie trwa impreza, nawet wtedy gdy nie jest na nią zaproszony. Zawsze dba o to aby imprezy były udane, nawet kosztem własnego sprzętu.

Relacje

Była to jego dziewczyna. Był o nią zazdrosny, jednak bardzo ją zaniedbywał: nie poświęcał jej uwagi i zostawiał ją samą nawet na całe dnie. Przez to został rzucony.

Ponieważ Król spędzał dużo czasu z jego dziewczyną, Bożek czuł się zagrożony. Stoczył walkę z Lodowym Królem, gdy ten chciał zerwać znajomość Bożka z Island Lady. Wygrana leżała po stronie Króla, a Bożek Imprez został wykopany w przestrzeń kosmiczną.

Wygrał przysługę, ponieważ bardzo spodobał się dla Bożka Imprez. Dużo imprezował, przez co stał się najfajniejszym psem imprezowym. Bożek Imprez powiedział, że "nadają na tych samych falach".

Ciekawostki

  • Spełnia życzenia, jednak posiadają one haczyk.
  • Posiada w sobie niespożytą energię tysiąca demonów imprez.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki