Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Brzęczek (postać)

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Brzęczek
100px-The Jiggler.png
Imię: Brzęczek
Płeć Nieznana
Wiek: Nieznany
Rasa: Brzęczki
Zajęcia/Praca: Nieznane/Brak
Rodzina: Mama Brzęczka
Liczne Rodzenstwo

Brzęczek to postać, która pojawia się po raz pierwszy w odcinku Brzęczek, gdzie zostaje znaleziony przez Finn'a i Jake'a.

Rola w Odcinku

Brzęczek chodzi za nimi ponieważ Jake gwiżdże, a Brzęczkowi się to najwyraźniej podoba. Przyjaciele zabierają Brzęczka do swojego domu, gdzie odkrywają, że Brzęczek kocha tańczyć. Robią z nim to całą noc. Następnego ranka, chcąc go nakarmić, odnajdują, że potrafi także odrywać obrazki z papieru, i zjadać je (co w pewnym sensie przeraziło Jake'a, a Finn'a rozbawiło). Gdy Brzęczek jest za długo poza domem, zaczyna wysychać a z dziur na jego ciele zaczyna wypływać różowa substancja. Prawdopodobnie gwizdanie to forma komunikacji między Brzęczkami. Brzęczek całusami namalował dom, aby odnieśli go do niego. Finn i Jake odnieśli Brzęczka do jego domu, gdzie okazało się, że aby żyć musi być wytaplany w soku wytwarzanym przez jego matkę. Mama jego poznaje go po jego zapachu, tak samo jak zwierzęta, które zabezpieczają się w ten sposób przed podrzuceniem nie swoich dzieci.


Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki