FANDOM


Cytryndor 3 to postać stworzona przez Królewnę Balonową z resztek Cytryndora oraz Cytryndora 2. Od odcinka: "Cytrusek część 2" to on rządzi Cytrynowym Królestwem. Dostaje swoją pierwszą główną role w odcinku "Góra". Posiada mózg Cytryndora

WyglądEdytuj

Jest on zrobiony z części poprzednich Cytryndorów. Wygląda tak samo jak poprzednicy lecz ma nieco inny strój. stroj jest koloru szarego i prawdopodobnie jest to kombinezon. na lewej stronie klatki piersiowej ma umieszczony bialo-czarny romb. Pasek na biodrach jet koloru czarnego z małą cytrynką pośrodku. U paska umocowany jest miecz w brązowej pochwie. Jego skóra jest nieco ciemniejsza niż u pozostałych Cytryndorów.

ZachowanieEdytuj

Cytryndor 3 jest wymieszaniem cech dwóch poprzednich Cytryndorów. Rządzi swoim królestwem spokojnie, panuje tam idealny ład i porządek, mimo wszystko umie postawić na swoim i gdy czegoś chce to z reguły to otrzymuje. Jest zdolny do poświęceń (co możemy zobaczyć, gdy noga ugrzęzła mu w kanaliku), ale krzyczy rzadziej od Cytryndora. 

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.