Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Człowiek Banan

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Człowiek Banan
Banana Man.png
Imię Nieznane
Wiek Nieznany
Rasa Banany(?)
Zajęcia Podróżowanie w Kosmosie

Mechanika

Rodzina Nieznana
Debiut Nowa granica

 Człowiek Banan to postać, która wystąpiła w odcinku Nowa Granica, gdzie przygotowywał się do lotu w kosmos. Ćwiczył gimnastykę w swoim domu. Finn chciał strzelić w niego kuszą, lecz ta uderzyła w ekran jego telewizora, gdy ten schylał się po pilot. Pojawia się również w Co drzemie w silniku?. Pomaga Finnowi i Jake'owi naprawić starą ciężarówkę, ponieważ jego hobby to mechanika. Dzięki wspólnej pracy nad autem zaprzyjaźniają się. Następnie występuje w odcinku Prezydent Morświn zaginął, gdzie również pomaga głównym bohaterom. Wbrew pozorom, to sąsiad Finn'a i Jake'a. Ponownie pojawia się w epizodzie Kometa, gdzie ratuje bohaterów z kosmosu i leci z nimi na ziemie.

Wygląd

Wygląda jak banan odkrojony do połowy z wycięciem na twarz, jak i również na kończyny. Ma duże czarne oczy. Kiedy pojawił się po raz pierwszy miał założony hełm astronauty, jednak z pewnością było to spowodowane planowanym wylotem w kosmos, gdyż w następnych odcinkach się z nim nie pojawia. Nie nosi żadnych ubrań z wyjątkiem ciemnych butów.

Banana Man splits.png

Człowiek Banan w hełmie

Cechy charakteru

Człowiek banan jest bardzo strachliwy, przeraził się niezmiernie, gdy zobaczył Jake'a i Finna. Jest samotny, lecz chciałby mieć kogoś na stałe. Zna się na nauce i mechanice, o czym świadczy rakieta przez niego zbudowana oraz ciężarówka, którą naprawił. Lubi tańczyć.

Galeria

Więcej w Fandom

Losowa wiki