FANDOM


BMO Smutny Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Dom Słoniczki
Bg s1e4 treetrunks house1
Nazwa: Dom Słoniczki
Typ: Dom
Właściciele: Słoniczka, Pan Świnia
Lokacja: Las, Królestwo Traw

Dom Słoniczki jest to dom w którym mieszka Słoniczka, Pan Świnia a od jakiegoś czasu również ich adoptowany syn - Słodziak.

WyglądEdytuj

Jest to wagon pociągu który został przerobiony na dom. Posiada różową tapetę, okna mają czerwone ramy, dach jest zrobiony z popielatej cegły. Przed głównymi drzwami znajduje się czerwona wycieraczka, a obok wagonu rośnie paproć. Za domem znajduje się natomiast różowa ławka i ogród.Domek ten jest nieduży.Zdaje się mieć tylko jeden pokój, który pełni funkcje przede wszystkim kuchni. Znajduje się tu kuchenka, piekarnik, lodówka, radio, plakat z jabłkiem, duży, różowy stół, półka na przyprawy, śmietnik i duża szafa na ubrania, którą umie otwierać tylko Słoniczka. Za domem Słoniczki znajduje się sad w którym rosną duże jabłonie to właśnie z tych jabłek Słoniczka przyrządza swoją pyszną szarlotkę.


GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki