Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Dwie Najważniejsze Osoby

1514stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Dwie Najważniejsze Osoby to dziewiąty odcinek serialu Pora na Przygodę.

Streszczenie

Jake stara się poprawić stosunek między Finnem a Panną Jednorożek po to, by spędzać z nimi więcej czasu.

Fabuła

Finn i Jake walczą z Rekinem i Kotem Nauką . Wkrótce uświadomił sobie, że miał spotkać się z Panną Jednorożek. Gdy do niej jedzie Robcio pyta się go, dlaczego jest smutny, a Jake odpowiada, że gdy bawi się z Finnem, tęskni za Panną Jednorożek, a gdy spędza czas z Panną Jednorożek, tęskni za zabawami z Finnem. Wtem Robcio mu mówi, żeby spędzał z nimi czas w tym samym czasie. Jake próbuje wypróbować pomysł, więc zabiera ich na piknik. Każe im opowiadać kawały. Kiedy Panna Jednorożek skończyła mówić swój żart, Finn powiedział, że mu się nudzi i chce z czymś powalczyć. Wtedy pies powiedział, że może wyłowią translator mowy, który jest na dnie jeziora. Po udanej wyprawie zdobywają translator. Jake przypina translator Jednorożkowi i wybiera tryb staruszka. W następnej scenie lecą na Pannie Jednorożek. Finn z nią rozmawia, a Jake siedzi z tyłu ogona, a potem spada. Nagle chłopak zauważa czarodzieja, który rozdaje magiczne pierścienie. Wkrótce tam podlatują, a pies ich szuka. Po rozmowie idą do domu. Nowi przyjaciele grają na BMO. Jake wzdycha, a Finn się go pyta czy pójdzie z Jednorożkiem na imprezę, ale on odpowiada, że nie idzie. Wkrótce postanawia ich znaleźć. Widzi ich, jak się ze sobą bawią. Następnie dzwoni do Tiffaniego. W następnej scenie widać ich jak grają razem na altówce, a Panna Jednorożek jest zazdrosna. Jake mówi, że Tiffany jest chłopcem. Potem rozmawia z Jednorożkiem, a Finn walczy z chłopcem. Niedługo do rozmowy dołącza Finn i mówi, żeby już na zawsze byli głupi.

Bohaterowie

Bohaterowie Główni:

Bohaterowie Drugoplanowi:

Ślimak

Ślimak w tym odcinku pojawia się za Finnem.

Ciekawostki

  • Po raz pierwszy występuje tu translator mowy używany przez Jednorożki.
  • Jednak translator nie jest oryginalny.
  • Dowiadujemy się, że Panna Jednorożek może zmieniać kolory elementów otoczenia (np. rzeki)
  • Finn mówi, że nie może ściągnąć magicznych pierścieni, ale w następnej scenie już ich nie ma.
  • Finn ma pięć palców.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki