FANDOM


Figurki to wytwory stworzone przez Magicznego Gościa, który podsłuchał rozmowę Jake'a i Finna. Nie wiadomo, po co podłożył Finn'owi figurki, lecz najpewniej dlatego, że wiedział iż Finn wciągnie się w życie figurek bardziej niż w swoje. Figurki to miniaturowe wersje mieszkańców krainy Ooo mieszkające w innym wymiarze. Finn i Jake ich widzą, lecz figurki ich nie widzą. Według Jake'a działało to jak weneckie lustro. Finn mógł władać ich życiem-decydować o tym co będą robić, tworzyć między nimi nieprzemyślane związki. Natomiast ludziki nie widząc Finna robiły wszystko co im kazał myśląc, że same podejmują decyzję. W końcu Finn wziął się w garść i za pomocą wstrząsania poszczególnymi figurkami porozumiewał się z nimi i przeprosił je. Finn narazie nie wrócił do zabawy nimi.

Figurki:

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki