Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Figurki

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Figurki to wytwory stworzone przez Magicznego Gościa, który podsłuchał rozmowę Jake'a i Finna. Nie wiadomo, po co podłożył Finn'owi figurki, lecz najpewniej dlatego, że wiedział iż Finn wciągnie się w życie figurek bardziej niż w swoje. Figurki to miniaturowe wersje mieszkańców krainy Ooo mieszkające w innym wymiarze. Finn i Jake ich widzą, lecz figurki ich nie widzą. Według Jake'a działało to jak weneckie lustro. Finn mógł władać ich życiem-decydować o tym co będą robić, tworzyć między nimi nieprzemyślane związki. Natomiast ludziki nie widząc Finna robiły wszystko co im kazał myśląc, że same podejmują decyzję. W końcu Finn wziął się w garść i za pomocą wstrząsania poszczególnymi figurkami porozumiewał się z nimi i przeprosił je. Finn narazie nie wrócił do zabawy nimi.

Figurki:

Galeria Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki