FANDOM


Finn & Bones
Grasasasd
Nazwa Finn & Bones
Typ: Gra
Link do gry:  Finn & Bones

Finn & Bones to gra polegająca na uratowaniu Jake'a porwanego przez potwora.

FabułaEdytuj

Akcja gry zaczyna się na pustyni. Na zdjęciach początkowych widzimy FinnaJake'a i jakiegoś potwora. Tajemniczy nieznajomy próbuje przekonać jednego z bohaterów do wypicia wody. Okazuje się że na wodę został rzucony urok ponieważ gdy Jake ją wypił potwór zabrał go do innego wymiaru. Na kolejnym zdjęciu widzimy Finna , KB i Miętówkę. Miętówka otworzył portal dzięki któremu Finn może dostać się do wymiaru potwora i uratować Jake'a. I tu zaczyna się rozgrywka. Finn wchodzi przez portal i musi pokonywać szkielety. A jest ich bardzo dużo... 

 

Możliwości i SterowanieEdytuj

W grze można ulepszać swoją : broń, tarczę i pierścienie. Można także robić mikstury. Aby móc ulepszyć przedmiot, należy odnaleźć odpowiednią rzecz. Można je znaleźć pokonując wrogów.

SterowanieEdytuj

Aby sterować Finnem nie należy naciskać nic. On po prostu sam przemierza mapę i pokonuje wrogów. Naszym zadaniem jest tylko ulepszać jego ekwipunek i dbać o to by nasz bohater zawsze zwyciężał.

Rodzaje przedmiotówEdytuj

  • Miecze : Broń która zawsze towarzyszy Finnowi. Po ulepszeniu nasz bohater może władać np. Ognistym mieczem.
  • Tarcza : Przedmiot który można ulepszać. Tak samo jak miecz tarcza może być ognista lub lodowa.
  • Pierścienie : Przedmioty które dodają kilka punktów np. do zdrowia. Można je łączyć z tarczami ale jest wtedy dość duża szansa na to że zamiast tarczy wyjdzie nam pierścień. Można je też łączyć z różnymi miksturami.
  • Mikstury : Przedmioty które dają nam podobną premię co pierścienie lecz w tym przypadku premia kiedyś się kończy. Oczywiście jeśli złączymy np. Tarcza + Mikstura lub Mikstura + Pierścień to efekt będzie utrzymywał się dopóki Finn ma ów przedmiot w swoim ekwipunku.