FANDOM


GOLB to postać pojawiająca się przez chwilę w odcinku Wśród Poduszek. Gdy stary Finn umiera w poduszkowym świecie, odbija się od języka GOLBA i trafia do Jake'a. Jest też wspomniany w odcinku Zapomniałeś kółka, gdzie jest powiedziane, że GOLB wielokrotnie atakował Marsa, ale zawsze był odpierany. Podczas jednego z ataków, zabrał z sobą Margles, żonę Magicznego Gościa. Po zniknięciu swojej małżonki, Magiczny Gość szukał jej dosłownie wszędzie. Zwiedził wszystkie wymiary, a nawet dostał się do pokoju czasu Prismo i zażyczył sobie od niego by przywrócił mu jego Margles. Niestety, mistrz życzeń nie mógł tego zrobić. Może to oznaczać, że moc GOLBA jest nawet większa od wszechmocnego Prismo.

W odcinku Whispers Król Zły twierdzi że jest "ostatnim uczniem GOLBA".

Wygląd Edytuj

GOLB jest ogromnym czerwonym pomnikiem o czterech olbrzymich oczach. Ma wielki fioletowy język, duże zęby i dziąsła. Głowa GOLBA jest wykonana z dwóch kształtów geometrycznych: sześcianu przykrytego piramidą. Jest on otoczony przez zielone kostki w środku pustkowia.

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki