FANDOM


GOLB to postać pojawiająca się przez chwilę w odcinku Wśród Poduszek. Gdy stary Finn umiera w poduszkowym świecie, odbija się od języka GOLBA i trafia do Jake'a. Jest też wspomniany w odcinku Zapomniałeś kółka, gdzie jest powiedziane, że GOLB wielokrotnie atakował Marsa, ale zawsze był odpierany. Podczas jednego z ataków, zabrał z sobą Margles, żonę Magicznego Gościa. Po zniknięciu swojej małżonki, Magiczny Gość szukał jej dosłownie wszędzie. Zwiedził wszystkie wymiary, a nawet dostał się do pokoju czasu Prismo i zażyczył sobie od niego by przywrócił mu jego Margles. Niestety, mistrz życzeń nie mógł tego zrobić. Może to oznaczać, że moc GOLBA jest nawet większa od wszechmocnego Prismo.

Wygląd Edytuj

GOLB jest ogromnym czerwonym pomnikiem o czterech olbrzymich oczach. Ma wielki fioletowy język, duże zęby i dziąsła. Głowa GOLBA jest wykonana z dwóch kształtów geometrycznych: sześcianu przykrytego piramidą. Jest on otoczony przez zielone kostki w środku pustkowia.

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki