Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Gang Szczeniaków

1423strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Gang Szczeniaków
250px-Pup Gang-1-.png
Od lewej: Twardy, Jamajka, Blombo
Nazwa: Gang Szczeniaków
Płeć: Mężczyźni
Wiek: Ok. 10 lat
Rasa: Słodyczanie
Zajęcie/praca: Liczne kradzieże i łobuzowanie
Debiut: Stworzyłaś Mnie
Imiona od lewej Twardy, Jamajka i Blombo
Gang Szczeniaków (ang. Pup Gang) jest to grupa przestępców w Słodkim Królestwie. Ludzie nienawidzą ich za to, że są
Adventure-time-you-made-me-online-855.png

Gang szczeniaków przed Cytryndorem

wyszczekani i często kradną. Wystąpili w odcinku Stworzyłaś Mnie. W tym odcinku zgodzili się służyć dla Cytryndora w zamian za wykasowanie ich złych uczynków. Niestety gang sprzeciwił się władcy i za karę ten ich torturował. Na szczęście Finn, Jake i Królewna Balonowa ich uratowali. Pojawili się ponownie w odcinku Breezy, na imprezie Królewny Balonowej.

Wygląd Zewnętrzny

Każdy z nich jest niebieski, tylko w różnych odcieniach tego koloru. Wszyscy są niscy, pyzaci oraz noszą kolorowe stroje wzorowane na raperskich. Ich przywódca Jamajka który nosi dodatkowo zieloną czapkę krasnoludka i ciemne okulary. Najmniejszy z nich, Blombo, bez przerwy słucha muzyki. 

Cechy charakteru

Gang był bardzo wyszczekany. Nie chcieli słuchać Cytryndora. Często kradli i łobuzowali. Posługiwali się slangiem (jak to zwykle robią takie gangi). Ale mieli także dobre cechy. Zażądali od Królewny Balonowej pięniędzy w zamian za pójście do zamku Cytryndora, aby odwdzięczyć się swym matkom za opiekę w czasie wczesnego dzieciństwa.

Ciekawostki

  • Kiedyś rzucili w Jake'a piłką do kosza, ponieważ jak to powiedzieli, jest stary i mu się należało. 

Więcej w Fandom

Losowa wiki