Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Gareth

1514stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Gareth
Skskimage.jpg
Imię: Gareth
Płeć: Mężczyzna
Wiek ok 20-30
Rasa Humanoid
Zajęcie\Praca Złodziej, lowelas
Debiut Ostatni Skok

Gareth, znany jako Kochaś, to jeden z członków byłego gangu Jake'a. Ma specyficznie dużą, żółtą głowę. Jest również postacią, która jako jedna z niewielu ma szczegółową twarz. Dzięki tejże twarzy może uwodzić kobiety. Poznajemy go w momencie randki z Panną Lizak. Gareth przedstawił się jej jako Branard. Następnie powiedział jej, że jest bardzo sławny, a Panna Lizak go kocha (w tym momencie zaczęła się hipnoza), bo ,,jest pod urokiem twarzy Garetha". Panna chce oddać Garethowi wszystko, to by się udało, gdyby nie telefon od Jake'a przestępcy...

WyglądEdytuj

Ma bardzo dużą, żółtą głowę, w proporcji do reszty ciała. Jego twarz znacznie różni się od twarzy innych postaci. Podobnie jak Abraham Lincoln ma o wiele więcej szczegółów, jego uszy również są o wiele dokładniej narysowane. Gareth ma również bardzo duże, czarne oczy, które bardzo ułatwiają mu hipnozę. Jest ubrany w różowo-zieloną koszulkę, granatowe spodnie i zegarek.

ZdolnościEdytuj

Hipnotyzuje kobiety, okłamuje je, a następnie rzuca na nie urok swojej twarzy, one we wszystko mu wierzą i robią wszystko, co Gareth powie.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki